11
Feb

Indygo iznācis jauns video - "Tonight"

 “Indygo”, turpinot dziesmu vizualizēšanas maratonu, šoreiz klausītājiem piedāvā video versiju dziesmai “Tonight”. Arī šī kompozīcija būs iekļauta grupas gaidāmajā albumā, kuru paredzēts izdot vēl pavasarī.

Grupa, kuras pirmsākumi meklējami jau “nesenajā” 2002.gadā, patreiz spodrina pēdējos finiša metrus pie jaunākā, ceturtā studijas albuma, kura saturs šoreiz būs klausāms angliski, bet katrai kompozīcijai tiek rasts vizuāls risinājums, kā neliela video afiša. Grupas puiši uzskata, ka tas ir loģisks solis, riskēt un veidot video versiju katrai dziesmai, jo šādā veidā, Indygo topošais albums, būs ne tikai klausāms, bet arī skatāms, nerunājot par fizisko albuma kopiju.

Arī šoreiz Indygo puiši ir sadarbojušies ar kamervīru Oskaru Lūsi, milzīga pateicība izsakāma horeogrāfei un dejotājai Stellai Upacierei, kura ir galvenā video varone, kā arī Ilzei Lāčgalvei, Mārtiņam Pētersonam un “3S”.

Grupas mūzika atrodama šeit: Indygo Spotify

Visus jaunumus par un ap Indygo uzzināsiet, piesekojot grupas informatīvajiem kontiem šeit: Indygo Facebook, Indygo Instagram un Indygo Twitter.