Bauskas kantrī mūzikas festivāls

07-07-2017

Bauska

Bio

Pirmais Bauskas country mūzikas festivāls notika 1999. gadā Pilskana estrādē, gleznainā vietā, parkā starp upju satekām un 16. gadsimtā celto Bauskas pili. Kopš tā laika festivāls ir ieņēmis stabīlu vietu Latvijas lielāko pasākumu starpā un ir pierādījis sevi kā ilgdzīvotājs.

Katru gadu festivāls pulcē tūksotšiem country mūzikas cienītāju gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārzemēm. Festivāla laikā apmeklētajiem tiek piedāvāts plašas izklaides iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, iespēja nobaudīt latviešu virtuves ēdienus, leģendāro Bauskas alu.

2017. gadā festivāls svin savu 19. pastāvēšanas gadu, piedāvājot krāšņu izklaidi no 7. līdz 8. jūlijam.

Šogad 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivālā uzstāsies tādi mākslinieki kā Danni Leigh no ASV, Laramie Band no Somijas, Klova & Belkin Band un Alvita no Lietuvas, kā arī grupas no Latvijas – Billy B and his Sonic Rockets, Jauna diena, Linita un Edvīns Bauers, Mārtiņš Jātnieks, Dakota, Tālbraucēji, Klaidonis, Sestā jūdze, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš, kā arī būs tradicionālais līnijdeju šovs. Visa festivāla programma pa dienām un laikiem pieejama šeit:
http://www.countrybauska.lv/festivala-programma/