Positivus Festival

07-14-2017

Salacgrīva

Bio

Positivus ir 3 dienu mūzikas festivāls, kas ik gadu Salacgrīvas jūras piekrastē pulcē tūkstošiem apmeklētāju un ļauj klātienē baudīt gan pasaules slavenu mākslinieku, gan vēl jaunu un mazpazīstamu mūzikas talantu sniegumu.

Positivus festivāls ir Baltijas valstu apslēptais dārgums, kurš noglabāts gleznainā Latvijas piekrastes pilsētā Salacgrīvā. Idilliskā atpūtas vieta jūras krastā, mežu ieskauta, tā piedāvā tūkstošiem apmeklētāju izbaudīt dažādas aktivitātes un festivāla atmosfēru trīs dienu garumā.

Slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Positivus piedāvā aizraujošas mākslas un deju skatuves priekšnesumus, sniedzot festivāla apmeklētājiem izvēles dažādību. Tāpat katra gaumei pieejams plašs svaiga un veselīga uztura klāsts ēdināšanas zonā.

2017. gadā festivāls notiek no 14.-16. jūlijam un tajā uzstājas  Pixies, Ellie Goulding, Alt - J, Kamasi Washington, Jose Gonzalez, Austra, Cigarettes After Sex, Rea Sremmurd, Dzelzs Vilks, Mew, JP Cooper, Eska, Dagamba, Julia Jacklin un daudzi citi.