UNDER festival

05-26-2017

VEF, Brīvības gatve 214U - 7. Korpuss

Bio

Elektroniskās mūzikas festivāls “UNDER” tiek veidots ar mērķi popularizēt elektroniskās mūzikas kustību, piesaistot tai lielāku sabiedrības uzmanību, kā arī, lai iepazīstinātu skatītājus un klausītājus ar festivālā pārstāvētajiem mūzikas žanriem.

Divu dienu un nakšu laikā festivāla apmeklētāji varēs baudīt aptuveni 50 pasaules līmeņa mākslinieku un mūziķu uztāšanos, dejot un relaksēties aktuālo elektroniskās mūzikas skaņu pavadījumā, piedalīties dažādos festivāla ietvaros notiekošajos pasākumos un aktivitātēs.

Papildus nakts programmai apmeklētājiem tiks prezentēta arī apjomīga dienas pasākumu programma, kuras ietvaros festivāla mākslinieki piedāvās apmeklētājiem dažādas meistarklases un lekcijas. Interesentiem būs arī unikāla iespēja aplūkot flajeru izstādi, kas veltīta 1990.-2000. gadu elektroniskās mūzikas pasākumiem, apmeklēt vinila plašu tirdziņu un citas aktivitātes.

Festivāls ilgs 2 dienas un 2 naktis – no piektdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam. Pasākumā tiks piedāvāti tādi populāri elektroniskās mūzikas virzieni, kā Electronica, House, Techno, Tech House un citi žanri un stili. “UNDER” festivāla organizatori ir parūpējušies par lielisku dīdžeju un izpildītāju komandu. Festivāla organizatori ir sagādājuši lielisku dīdžeju un mūziķu line-up, 16 no kuriem uzstāsies dzīvajā (live), kas padara festivālu vēl unikālāku savā jomā.

Festivāla dalībnieku - dīdžeju un dzīvās (Live) uzstāšanās mākslinieku, sarakstā atrodami tādi vārdi, kā:

dOP (Francija)

KASPER BJØRKE (Dānija)

CHRISTIAN LÖFFLER (Vācija)

MUJUICE (Krievija)

GABRIEL ANANDA (Vācija)

SUPER BESSE (Baltkrievija)

DASHA RUSH  (Krievija)

VATICAN SHADOW (ASV)

BLANCK MASS (Lielbritānija)

VOISKI (Francija)

JAKE THE RAPPER (ASV)

PETER SCHUMANN (Vācija)

FAIRMONT (Kanāda)

LUIGI TOZZI (Itālija)

SID LE ROCK (Kanāda)

ELECTRIC INDIGO (Austrija)

CASSEGRAIN (Vācija)

MUSTELIDE (Baltkrievija)

SVAROG (Ukraina)

OID (Latvija)

KODEK (Latvija)

SID (Krievija)

ANDREI SWIPE (Krievija)

KSENIA KAMIKAZA (Latvija)

V | Z (Latvija)

ORIOLA 701 (Latvija)

INFEKTION (Lietuva)

JELENA GLAZOVA (Latvija)