Rīgas Ritmi

06-28-2017

Rīga

Bio

Mūzikas festivāls „Rīgas Ritmi” ir viens no apmeklētākajiem un iemīļotākajiem mūzikas festivāliem Latvijā, kas pulcē augstas klases māksliniekus. Tas ir viens no vadošajiem mūzikas festivāliem Baltijā, ar atpazīstamību arī Eiropā un pasaulē.

Festivāla skatuves dažādās norises vietās Rīgā aicina gan pasaulē atzītus un apbalvotus māksliniekus, gan jaunus un vēl nedzirdētus mūzikas talantus.

Festivāls jau 15 gadus notiek Rīgā, un kopš festivāla pirmsākumiem tajā viesojušies ap 500 mākslinieki. Vairāk nekā 500 koncertos mūziķu sniegumu baudījuši 160 000 cilvēku. Festivāls „Rīgas Ritmi” veiksmīgi popularizē Latvijas un Rīgas vārdu pasaulē. Sākotnēji norisinājies vienreiz gadā, bet, sākot ar 2011. gadu, ir paplašinājis koncertu klāstu, piedāvājot koncertu sērijas arī pavasarī un ziemā. Tādējādi festivāls nodrošina augsta līmeņa koncertus mūzikas mīļotājiem visa gada garumā.

Festivāla „Rīgas Ritmi” showcase ir projekts, kā mērķis ir prezentēt Latvijas labākos džeza, improvizācijas un pasaules mūzikas izpildītājus ārvalstu producentiem, žurnālistiem un festivālu organizatoriem. Šis projekts veicina Latvijas radošo mūzikas industriju un tās eksportu ārvalstīs. Showcase laikā ārvalstu viesiem tiek dota iespēja iepazīties ar Latvijas jaunajiem talantiem, vērojot viņus koncertos, apmeklējot viņu vadītās meistarklases un sarunājoties paneļdiskusijās.  

2017. gadā festivāls notiks no 28. jūnija līdz 2. jūlijam