Pyro Trees

Bio

„Pyro Trees” ir 2011. gada nogalē dibināta indie grupa no Rīgas. Grupas kodolu veido divi brāļi - Pēteris un Rūdolfs. Lai arī sākumā „Pyro Trees” sāka muzicēt kā trio, šobrīd grupā spēlē četri dalībnieki: Pēteris Ozols, Didzis Upens, Matīss Kļaviņš un Rūdolfs Ozols.

 

2012. gada sākumā „Pyro Trees” uzvarēja „Radio 101” un „Cēsu alus” rīkotajā konkursā, kas deva stabilu atspēriena punktu grupas tālākajā darbībā. „Pyro Trees” uzstājušies visos lielākajos Latvijas mūzikas festivālos un 2013. gada sākumā devās tūrē pa Latviju kopā ar Lietuvas grupu „Deeper Upper”. Vairākas „Pyro Trees” dziesmas dzirdamas Latvijas radiostacijās un singls „Talking Dreams” iekļuvis Igaunijas „Raadio 2” mūzikas rotācijā.

 

Pēc gandrīz pusgadu ilgas atpūtas no koncertiem un sastāva maiņas, 2014. gada pavasarī „Pyro Trees” devās Baltijas tūrē kopā ar vēl divām grupām no Lietuvas un Igaunijas. Trīs dienu laikā grupas mēroja ceļu cauri visai Baltijai, sniedzot koncertus Tallinā, Rīgā un Viļņā. Tūres organizatori bija Baltijas vadošā jaunās mūzikas ziņu platforma – „The Baltic Scene”. 2014. gada aprīlī starptautiskās “Ierakstu veikalu dienas” („Record Store Day”) ietvaros „Pyro Trees”  izdeva singlu “Wasted Time” tādējādi kļūstot par vienu no retajām grupām Latvijā, kas šo dienu šādi atzīmē.