Omertà

Bio

Omerta ir instrumentāls progresīvās rokmūzikas trio no Rīgas, kas plašākai publikai sevi pieteica 2013. gada pavasarī. Rokmūzika mūsdienīgā, smagnējā skanējumā. Sajūtas melodijās un ritmā, enerģiska un izjusta bungu spēle, spēcīgs basa pavadījums, agresīvi ģitāras rifi - muzikāls pārdzīvojums katrā detaļā, taču atceroties, ka viss ģeniālais ir vienkāršs.

 

Laika periodā no 2011. gada nogales līdz 2013. gada pavasarim tapa septiņi skaņdarbi, kas pirmo reizi dzirdīgas ausis uzmeklēja 2013. gada 19. aprīlī kafejnīcā „Vieta”. 7. jūnijā grupa aizvada savu otro koncertu koncertzālē „Palladium”, kur iesilda progresīvā roka apvienību „Indygo” albuma prezentācijas pasākumā. Tālāk, seko uzstāšanās klubos, kā arī Latvijas vasaras festivālos, to skaitā – „LMT Summer Sound” 2013. gadā.

 

Grupa ieguvusi „Alternative.lv” gada balvu par straujāko izaugsmi, kā arī atskaņota latviešu radio stacijās un sniegusi dzīvo koncertu „Rīga Radio”. 2014. gadā grupa piedalījusies arī lielākajā metālmūzikas festivālā Baltijā – „Devilstone 2014”. "Omerta" debijas albums „Crown of Seven” pie klausītājiem nonāca 2015. gadā.