Roberts Lejasmeijers

Bio

Jau vairāk kā 10 gadu Roberts Lejasmeijers darbojas mūzikas industrijā kā dīdžejs, producents, remiksētājs un radio ētera personība!

 

Kā producents un remiksētājs Roberts ir bijis projekta Boyza II sastāvā, kā arī sadarbojies ar Yana Kay, Ladybird, BTH, C-Stones, Basic Instinct un citiem tobrīd populāriem izpildītājiem producējot viņu dziesmas un remiksējot tās.

 

2008.gadā izlaidis savu pirmo remiksu albumu “Restaurācija”, kurā iekļautas daudzu pazīstamu dziesmu jaunas versijas, kā piemēram “Ziemeļmeita”, “Pēc lietus”, “Vējā”, kas kļuva hitiem radio stacijās un klubos.

 

Ieguvis arī divas “Mūzikas ierakstu gada balvas” nominācijā “Labākā deju mūzikas dziesma” – 2008.gadā par Noras Bumbieres dziesmas “Es gribu dejot bugi” remiksu, un 2011.gadā par savu oriģināldziesmu “Rīts ir tālu vēl”, kuru iedziedājusi Liene Candy.

 

2011.gadā izdevis savu otro oriģināldziesmu “DJ sirds”, kas tapusi kopā ar Lieni Candy, kura kļuva par vienu no 20 gada labākajām dziesmām atjaunotajā “Mikrofona aptaujā”, kā arī pabija daudzu Latvijas radiostaciju topos.