Das Ist

Menedžments

Artis Rozītis
E-pasts rokamania@inbox.lv

Seko

Bio

„Das Ist” ir elektroniskās mūzikas projekts, kurā ir apvienojušies taustiņinstrumentālists Artis Rozītis un elektronisko bungu pavēlnieks Gatis Lagzdenieks. Līdz šim šie vīri ir darbojušies un arī šobrīd paralēli darbojas rokmūzikas žanrā (grupu „R.A.P.” un „Mr. Rally” sastāvos), bet no 2012. gada pavasara sevi piesaka elektroniskās mūzikas laukā ar nosaukumu „Das Ist”. Uzstādījums nav kāds konkrēts elektroniskās mūzikas žanrs, tā vietā ļauties eksperimentiem ar dažādām skaņas sintēzēm.

 

2012. gada novembrī ierakstu kompānijas „Igo menedžments" izdod CD "Esmu Mājās/Veltījums Kuldīgai”, kura tapšanā dalību ņem vairāki Latvijā zināmi mūziķi. Ar divām dziesmām ("Esmu mājās" un "Pilsētas zīmes") projektā piedalījās arī "Das Ist". Skaņdarbs „Esmu mājās”, kā jau ieraksta tituldziesma, tika nodota Latvijas radiostaciju klausītāju vērtējumam.

 

2013. gada vasarā sadarbībā ar mūziķi Andri Kiviču tiek ierakstīta dziesma "Tālu prom", kurai vēlāk sadarbībā ar Edgaru Eglīti tiek radīts animācijas klips. Tā paša gada novembrī, turpinot sadarbību ar Igo, klausītājus sasniedz skaņdarbs "Es satikšu Tevi", kas iekļuva ne tikai vairāku Latvijas radiostaciju topos, bet arī aizcīnījās līdz Latvijas "Airplay top 10". Gada beigās, duets ar mini tūri "Dance, Dance" viesojās mūzikas klubos visā Latvijā.

 

2014. gada novembrī duets kā iesildītāji uzstājās pirms Islandiešu intelektuālās elektroniskās mūzikas grupas "GusGus".