[Ex] da Bass

Bio

[Ex] da Bass jeb īstajā vārdā Mareks Dainis ir dzimis 1984. gadā Ogrē. Savu karjeru sācis 1997. gadā, uzstājoties skolā, bet pēc tam - piedaloties dažādos dīdžeju konkursos. Tam sekoja darbs Cēsu radiostacijā „Saules iela”, kurā no 2000. līdz 2004. gadam Dainis vadīja savu elektroniskās deju mūzikas šovu.

 

[Ex] da Bass sastopams dažādās elektroniskās deju mūzikas stilu ballītēs visā Baltijā. Savas karjeras laikā, ir spēlējis uz vienas skatuves kopā ar daudziem zināmiem dīdžejiem ne tikai no Latvijas un Baltijas, bet arī visas pārējās pasaules. Dīdžejs ir  spēlējis visos Latvijas ievērojamākajos deju klubos kā „Essential”, „Nautilus”, „Banzai”, „Bermuds”, „PMK”, „Tonuss”, „Pulsē” un citos, kā arī vairākkārt viesojies nakts klubos „Yes”, „Metro”, „Exit”, „Atlantis” un „Sunset” Igaunijā.

 

2005. gadā piedalījies Baltijas „Allen & Heath Mix Contest 2005” dīdžeju konkursā, kurš notika Lietuvā, un 80 dalībnieku konkurencē, no kuriem 40 bija no Latvijas, ticis finālā. 2006. gada 15. jūlijā Dainis pieņēma līdz šim lielāko izaicinājumu savā karjerā, „Baltic Groove Union” piekrītot sastāvā pārstāvēt Baltijas valstis vienā no lielākajiem masu elektroniskās deju mūzikas pasākumiem pasaulē – „Loveparade” Berlīnē.

 

[EX] Da Bass vislabprātāk spēlē enerģisku un pumpējošu funky tribal techno ar electro, breaks un trance elementiem. Kopš 2004. gada 1. aprīļa dīdžejs strādā „European Hit Radio” ierakstu studijā. Savukārt no 2006. gada 1. marta producē un vada radio šovu „Party Service”, kurš radio ēterā skan katru piektdienas un sestdienas vakaru plkst. 21.00. Tas ir raidījums par aktuāliem, nozīmīgiem un ievērības cienīgiem elektroniskās deju mūzikas pasākumiem Latvijas, Baltijas un Eiropas atzītākajos deju klubos un populārākajās izklaides vietā, intervijas ar dīdžejiem, producentiem, organizatoriem un klubu menedžeriem.