17
May

Hip hop apvienība "Kohorta" publicē videoklipu "Titānika paklāji"

Saulainam pavasarim ritot pilnā sparā un tuvojoties vasarai, latviešu repa grupa "Kohorta" nodod plašākai publikai video klipu no topošā EP "Titānika Paklāji", kā arī aicina uz prezentācijas koncertu 2. jūnijā, vasaru ieskandinot, klubā "Republika".

"Kohorta" ir apvienība, kuras sastāvā ir Sandis Kalniņš, Mārtiņš Purmalis un Artis Dzelzskalns. Grupa sevi pieteica 2016. gada 29. septembrī, kad izdeva savu pirmo albumu ar tādu pašu nosaukumu. Pēc neilgas pauzes apvienība ir atpakaļ, lai klausītājus priecētu ar jaunu, pavisam cita skanējuma mūziku. Drīzumā tiks izdots grupas EP "Titānika Paklāji", kam par godu nesen tika publicēts pirmais video klips no gaidāmā albuma.

Lai atzīmē to švinamo faktu grupa aicina visus interesentus uz prezentācijas koncertu 2. jūnijā klubā "Republika". Sīkāks info pasākuma facebook.com lapā, kā arī gaidāmi dažādi konkursi un pārsteigumi no grupas. Lai koncerts būtu vēl krāšņāks, "Kohortai" pievienosies vienas no vadošajām Latvijas repa grupām "Kontraflovs" dalībnieks Artūrs Rikmanis un EDM producents Oculus Noise, kā arī vienīgā folk-hip hop apvienīna "Misters un Nospiedumi", kuriem pavisam nesen arī iznāca jauns video klips "Kur pie vella?"

"Panākumi sākas tur – aiz liekuļu gatves". Tas ir viens no citātiem no izdotā video klipa, ar kura vēstījumu grupa vēlas izteikt aicinājumu ikvienam būt pārliecinātam, ambiciozam un paļauties uz saviem spēkiem. Tiekamies koncertā!