23
May

Seminārs par ASV vīzām.

Daudzi Latvijas mākslinieki koncertē Amerikas Savienotajās Valstīs – gan koncertzālēs, gan pie mūsu tautiešiem. Simtgades svinēšanas laikā dažādu pasākumu ir īpaši daudz. Lai svētku noskaņu neaptumšotu grūtības ar iebraukšanu ASV, ASV vēstniecības Latvijā Konsulārās daļas vadītāja Anne Debevoise aicina visus interesentus uz semināru par ASV vīzām Kultūras ministrijas lielajā zālē 31. maijā plkst. 15.

Lūdzam deleģēt savu institūciju pārstāvjus, kuri nodarbojas ar starptautiskajiem jautājumiem un vīzu kārtošanu, un par dalību seminārā paziņot līdz 28. maijam, rakstot uz e-pastu Alesja.lavrinovica@km.gov.lv .

Ja Jums nebūs iespējas apmeklēt semināru, aicinu pirms ASV vīzu pieteikšanas rūpīgi izlasīt informāciju latviski http://www.ustraveldocs.com/lv_lv/lv-svc-entertainers.asp# un neskaidrību gadījumā droši zvanīt vēstniecības konsulārajai daļai, jo ASV vīzu procedūras ir tiešām sarežģītas un laikietilpīgas. ASV vēstniecība aicina tos māksliniekus, kuri novembrī plāno uzstāties ASV, pieteikt vīzas jau tagad!