26
Mar

Latvijas mūzikas industrijas pārstāvji dodas uz “Tallinn Music Week”!

Šo ceturtdien, 27. martā  Latvijas mūzikas industrijas pārstāvji kolektīvi dosies uz Baltijas reģionā nozīmīgāko mūzikas industrijas konferenci-festivālu “Tallinn Music Week”, kurš nedēļas nogalē norisināsies Igaunijas galvaspilsētā. Kopīgā izbraukšana ceturtdien plkst. 12:00 no tirdzniecības centra Alfa, kas nodrošina mūzikas industrijas delegātu transportēšanu uz pasākuma norises vietu. T/c Alfa  jau ilgstoši ir atbalstījusi Latvijas mūziķus, kā arī Latvijas mūzikas ierakstu Gada Balvā ir īpaša Alfas balva, kurā tiek noteikta gada populārākā dziesma. “Tas ir likumsakarīgi, ka mēs atbalstām Latvijas mūziķu un industrijas braucienu uz “Tallinn Music Week”, jo mēs esam par labu un kavlitatīvu mūziku, mūziķu izaugsmi.” stāsta t/c Alfa vadītāja Liene Apine. 

 

“Tallinn Music Week”, kurš norisināsies sesto reizi un uz kuru Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra (LIAA) organizē tirdzniecības misiju, šogad uzstāsies ievērojams skaits mūziķu no Latvijas. Pasākuma festivāla sadaļā  piedalīsies 12 grupas – Instrumenti, The Sound Poets, Sus Dungo, Momend, Latvian Voices, Kodek, Toms Auniņš, ansis&ariole, NiklāvZ, Uppfade un Ashnikko.

Sestdien, 29. Martā, Kino Sporus festivāla ietvaros būs īpaša Positivus Festivāla un I Love You Records skatuve un īsi pirms tā, konferences delegātiem Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports sadarbībā ar „Live Riga”, uzņēmumiem „Latvijas balzams” un „SPI Distribution Estonia” konferences delegātiem organizēs Latvijas pieņemšanu. Latvijas dalību “Tallinn Music Week” atbalsta arī Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Par „Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”:

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports" savu darbību uzsāka ir 2012. gada beigās. Biedrību nodibināja LaIPA kopā ar Latvijas Mūzikas informācijas centru. Kultūras ministrija biedrības darbības uzsākšanai piešķīra 3000 latu. Biedrības mērķi ir veicināt mūzikas industrijas attīstību Latvijā un Latvijā producētās mūzikas eksportu, veicināt un atbalstīt konkurētspējīgu mūzikas ierakstu radīšanu un palielināt Latvijas mūzikas izmantošanas apjomu, būt par Latvijas mūzikas industrijas oficiālo pārstāvi Eiropas un starptautiskajās industrijas konferencēs un izstādēs, informēt un izglītot Latvijas mūzikas industrijas pārstāvjus eksporta jautājumos.