18
Sep

Jaunajā seriālā “16+” skanēs tikai Latvijā radīta mūzika

Jauniešu seriāls “16+” jau 21. septembrī sāks ceļu pie skatītājiem savā YouTube kanālā. “16+” unikāls ne vien ar to, ka Latvijas Televīzija pirmo reizi veido šāda formāta produktu jauniešu auditorijai, un to, ka seriāls vispirms tiks publicēts tikai YouTube, bet arī ar seriāla skaņu celiņu.

Seriālā tikusi izmantota tikai un vienīgi Latvijā radīta mūzika, un stāstam piemērotākos izpildītājus un dziesmas atlasījis Latvijas Radio Pieci.lv ētera personība Toms Grēviņš. Seriālā skanēs Viņas, Carnival Youth, Fakta, Triana Park, Sudden Lights, Justa, Kārļa Kazāka, Popkorna lietus, Kreisā krasta, Singapūras satīna, Gacho, Instrumentu, Ryga, Makree, Niklāvz un citu latviešu mūziķu darbi.

Savukārt seriāla YouTube kanālā publicēta dziesma “Vai tu mani dzirdi?”, ko iedziedājusi viena no seriāla galvenajām varonēm Māra, jeb īstajā vārdā Helēna Kuple. Īpaši seriālam dziesmu sacerējis Juris Kaukulis.

Atgādinām, ka seriāls tā YouTube kanālā sāksies 21. septembrī. Sēriju publicēšanas laiki tiks ik nedēļu izziņoti tā sociālo tīklu kontos un Latvijas Radio Pieci.lv ēterā.