5
Dec

Grupa Sub Scriptum iesūta jūsu vērtējumam jaunāko singlu „Viegli Ievainots’’

Grupa Sub Scriptum izdod video singlu ''Viegli Ievainots''. Tā stāsta par vienmēr aktuālu tēmu – katrs kādreiz dzīvē ir bijis viegli ievainots. Izdodot šo dziesmu, arī piesakām decembra Labdarības Koncertprogrammu, ko veidojam pašu iniciatīvas vadīti, lai šajā Ziemassvētku laikā liktu cilvēkiem aizdomāties arī par ne tik priecīgiem līdzcilvēku stāstiem, aicinot citus palīdzēt šiem bērniem.

Labdarības turnejas laikā tiks sniegti akustiski koncerti septiņos bērnunamos.

“Ozoli’’, Liezēre (7.decembris)

‘’Graši’’, Cesvaine (8.decembris)

‘’Zīļuks’’, Ērgļi (9.decembris)

‘’SOS’’, Valmiera (14.decembris)

‘’Sveķu internātskola’’, Jaungulbene (18. decembris)

“Pļavnieki VSAC”, Rīga (21.decembris)

,,Ziemeļi’’, Rīga (22.decembris)

Grupa Sub Scriptum radusies Madonā. Tās sastāvā ir četri klasiskās mūzikas izpildītāji, kuri satikušies un nolēmuši, ka kopīgi vēlas radīt alternatīvāku mūziku. Šogad veiksmīgi izdotas vairākas dziesmas - viena no tām “21.gs. mode” ir augsti novērtēta kritiķu vidū, kā arī radio Pieci.lv jau vairāk kā mēnesi iekļauta Top 20 Latvijas atskaņotāko dziesmu sarakstā.

Videosingls “Viegli Ievainots” tapis sadarbojoties ar Elvi Lāci. Galvenie aktieri: Kristers Rudzītis un Marta Seržante. Singlu producējis Arnis Račinskis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Andis Ansons. Dziesma ierakstīta ierakstu studijā “Gemstudio”.