14
Jan

“Zelta Mikrofons”: sācies tautas balsojums nominācijā “Origo Zelta dziesma”. Aicina ikvienu nobalsot par savu mīļāko dziesmu

Šī gada 8. janvārī Latvijas 1. Rokkafejnīcā tika paziņoti Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominanti, tostarp arī 10 nominācijas “Origo Zelta dziesma 2018” potenciālie laureāti.

No 14. janvāra līdz 10. februārim t/c “Origo” mājaslapā origo.lv ikvienam ir iespēja noklausīties visas 10 “Origo Zelta dziesma 2018” nominētās kompozīcijas un nobalsot par savu favorītu. “Origo Zelta dziesma” ir vienīgā nominācija, kuras uzvarētāju izšķir tieši tautas balsojums, un mūziķi vairākkārt atzinuši, ka tieši šī balva viņiem šķiet visnozīmīgākā. Dziesma, kas tautas balsojumā tiks atzīta par labāko, saņems 1500 eiro dāvanu. Līdzšinējos gados šīs kategorijas laureāti, kā piemēram Prāta Vētra, Dons un citi laimēto naudu ziedojuši labdarības projektiem.

Nominācijā “Origo Zelta dziesma 2018” izvirzītas šādas dziesmas

Blēņas – Aija Andrejeva

Ceļš – The Sound Poets

Dejot trakāk – Astro’n’out

HES un tu – Instrumenti

Kamēr tev ir mīla – Kristīne Prauliņa, Raimonds Pauls, Latvijas Radio Bigbends

Ogles – Prāta Vētra

Roku Okeāns – Bermudu Divstūris

Salauzta sirds – Dons, Ozols

Tu esi labākais – Reinis Sējāns un Intars Busulis

Zemes stunda – ansis pied. Kristīne Pāže

“Arī mēs esam spēruši soli tālāk. Šogad, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nobalsot par sev tīkamāko dziesmu varēs ikviens, jo balsošana notiek elektroniski. Katru gadu mēs popularizējam aktuālāko mūziķu repertuāru, sniedzot iespēju uzstāties lielas auditorijas priekšā uz “Origo Summer Stage” skatuves. Gadu gaitā uz šīs skatuves ir kāpuši tādi “Zelta Mikrofona” laureāti, kā “Astro’n’out”, “Musiqq”, “The Sound Poets” un daudzi citi. Aicinu iedzīvotājus no visas Latvijas iesaistīties un balsot par savu mīļāko dziesmu,” stāsta tirdzniecības centra “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Mūzikas gada balvas “Zelta Mikrofons” laureāti, tostarp arī nominācijā “Origo Zelta dziesma”, tiks apbalvoti 23. Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2019” ceremonijā, kas 12. februārī norisināsies Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

Balso par “Origo Zelta dziesma”

Klausies nominantu dziesmas “Spotify”

Par t/c “Origo”:

“Origo” ir mūsdienīgs iepirkšanās centrs pašā Rīgas centrā blakus centrālajam pilsētas transporta mezglam. Tā kā tirdzniecības centrs ir savienots ar centrālo dzelzceļa staciju, tam ir liela loma gājēju ikdienas dzīvē. “Origo” ir lielisks paraugs daudzfunkcionālai attīstībai, apvienojot iepirkšanos, ēdināšanu, pakalpojumus un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tirdzniecības centrs “Origo” ir GALACTICO alianses biedrs.