24
Jul

Laura Leontjeva un Juris Kaukulis dziesmā “Saulrieta melanholija”

Par godu ik trešdienas festivālam Saulrieta koncerti Mārupē - JIP Mārupīte, muzikāli savijušās vēl līdz šim kopā nedzirdētas balsis - Laura Leontjeva un Juris Kaukulis dziesmā “Saulrieta melanholija”.

“Vai tev tā ir bijis, ka dodies uz kādu konkrētu vietu tikai tāpēc, ka zini, arī viņš tur varētu būt.. ? Tu esi it kā tur, bet ar acu skatu meklē VIŅU”.. tā par dziesmu stāsta Laura.

“Saulrieta koncertu organizatori uzrunāja mani radīt dziesmu, kuras saturs atspoguļotu ik trešdienas koncertu atmosfēru, bet man, kopā ar Juri Kaukuli, Kārli Auzānu un Eduardu Plankāju, tas transformējās melanholiski dramatiskā platonisku attiecību stāstā Saulrieta melanholija”...

Saulrieta melanholija

Izpilda - Juris Kaukulis, Laura Leontjeva, Kārlis Auzāns

Mūzika - Laura Leontjeva

Vārdi - Eduards Plankājs, Laura Leontjeva

Aranžējums, instrumentācija - Kārlis Auzāns

Ieraksts – Kārlis Auzāns

Video režija un montāža – Ritvars Bluka

Grimms – Baiba Grīna, Jolanta Salaka

Foto – Edijs Andersons

Juris Kaukulis ir rokgrupas Dzelzs vilks un folk grupas Jauno Jāņu Orķestris līderis, solists un komponists, bet Laura Leontjeva ir profesionāla diriģente, vokālās grupas Latvian Voices dziedātāja, vintage vokālinstrumentālā ansambļa  Neaizmirstulītes soliste un Saulkrastu kora ANIMA diriģente.

Trešdien 24.07.2019 plkst. 19.00 Saulrietu koncerti Mārupē-JIP Mārupīte kopā ar rokgrupu Dzelzs Vilks, dziesminieku Miku Frišfeldu un Valmieras teātra aktieri/vakara konferencjē Imantu Strazdu