29
Aug

Grupai “Audrú” iznākusi jauna dziesma “Fog” - ne no drīzumā gaidāmā minialbuma “The Lighthouse Trilogy”

Kamēr indīroka/maijpuķīšu grandža gurpa “Audrú” cītīgi strādā pie rudenī gaidāmā debijas minialbuma, klausītājiem tiek nodota atmosfēriska kompozīcija “Fog”, kas šajā albumā netiks iekļauta.

Dziesma “Fog” ir grupas otrais singls, kas apcer brīžus, kad aizmirstamies un vēlamies apkārtējo realitāti nomainīt pret savu individuālo realitāti. Pieklusinātā, nepiespiestā noskaņā, dziesmu caurvij stāsts, par vajadzību pēc uzticēšanās.

“One breath

could be too much right now

I  need to

follow something

Kopā ar dziesmu izveidots arī vārdu video - tajā redzamas vasarīgās Zaķusalas pļavas un krūmi caur sacīkšu drona “acīm”. Ņirbošie efekti, kas redzami video, radušies no analogā signāla pārraides traucējumiem lidojuma laikā. Dziesma ierakstīta un miksēta “Hodila Records” ierakstu studijā.

Grupu “Audrú” veido četri draugi – Ieva, Gita, Jurģis un Artūrs, kuri kopā spēlē jau divus gadus. Šajā laikā ir izveidojies skanējums, ko paši dalībnieki smejoties dēvē par maijpuķīšu grandžu – stilistiski tas ietver elementus no indīroka, indīpopa un amerikāņu folka, jūtamas arī ietekmes no deviņdesmito gadu mūzikas.

Drīzumā “Fog” būs pieejama arī lielākajās straumēšanas vietnēs.

Grupas jaunumiem var sekot līdzi vietnēs “Facebook” un “Instagram”.