11
Sep

Hip hop apvienībai “Kontraflovs” dodas Kontrabandas tūrē

Latvijas hip hop apvienībai “Kontraflovs” šis ir bijis īpaši darbīgs gads, tāpēc, tuvojoties tā izskaņai, grupa aicina uz savu trešo Latvijas koncertturneju “KONTRABANDAS TŪRE”.

Šī “Kontrabanda” nav nekas nelikumīgs vai slepens. Tieši otrādi - publisks un vienojošs. Respektīvi, grupai šis vārds nozīmē Kontraflova fanu grupu - KONTRA-BANDA. Un tāpēc, lai pateiktos saviem faniem - kontrabandistiem - un šajā komūnā uzņemtu jaunus biedrus, Kontraflovs aicina visus savā astoņu pasākumu koncertturnejā.

Kā jau minēts, grupa šogad bijusi īpaši aktīva - iespējams pati aktīvākā mūzikas grupa Latvijā, jo kopš 2019. gada sākuma ir izdevuši 20 dziesmas vai video. Šī neparasti lielā aktivitāte iesāka Kontraflova “Pirmdienas Pieder Tiem, Kuri Dara” muzikālo sēriju sezonas. Tajās piedalījās tādi viesmākslinieki kā Pionieris, JeeKaa, Grafomāns, Danny Silver, Sudrabu Sirds, LIVA. 

KONTRABANDAS TŪRE -

20. septembris - Talsi, Sound n’ Soul

21. septembris - Ogre, Ezītis Miglā

28. septembris - Madona, Barbados

4. oktobris - Liepāja, Fontaine Palace

9. oktobris - Rēzekne, Zanzibar

12. oktobris - Alūksne, Cita Opera

18. oktobris - Tukums, Baboon Bar

19. oktobris - RĪGA, Melnā piektdiena

Koncertos Kontraflovam pievienosies DJ Martin Birch, Danny Silver un LIVA gan izpildot savus oriģināldarbus, gan uzstājoties kopā ar Kontraflovu. Rīgas koncertā, kas būs turnejas noslēdzošais pasākums, gaidāmi arī ĪPAŠIE VIESI. Biļetes uz noslēguma koncertu var atrast šeit