13
Sep

Kas ir agregators un kāpēc tāds nepieciešams?

Kas ir agregators un kāpēc tāds nepieciešams? 

Viena no foruma “Kultūra. Industrija. Tehnoloģija.” lektorēm būs mūzikas digitālās distribūcijas agregatora “The Orchard” Polijas un Baltijas valstu mārketinga un ierakstu kompāniju direktore Magdalēna Jensena, kura savā lekcijā stāstīs par agregatora nozīmi mūsdienu mūzikas industrijā. 
Šobrīd lielākā daļa pasaules ierakstu tiek izplatīti digitāli - straumēšanas vai lejuplādes platformās. Kompānijas “The Orchard” sauklis ir “Distribution done right”, ko sevī ietver šī misija ikdienas darbā, skaidros Magdalēna Jensena. “The Orchard” izveidota 1997.gadā ar mērķi nodrošināt neatkarīgo izdevēju un mākslinieku mūzikas izplatīšanu digitālajās platformās. Kopš dibināšanas pirms vairāk kā 20 gadiem “The Orchard” no maza Ņujorkā bāzēta uzņēmuma kļuvis par globālu nozares līderi, kurš šobrīd digitāli izplata ne tikai mūzikas ierakstus. 
Forums “Kultūra. Industrija. Tehnoloģija.” notiks 23.septembrī kultūras notikumu vietā “Hanzas perons”, dalība forumā apmeklētājiem ir bezmaksas, bet tā jāreģistrē ŠEIT!