29
May

ANNNA Live stream koncerts meža vidū

Mūsdienās mūziķu galvenie ienākumi nāk no koncertiem un mākslinieku suvenīru/apģērbu līnijām. Arī ANNNA ir viena no māksliniekiem, kurai šogad nācās atcelt vairāk nekā 20 koncertus. Bet māksliniece neapstājas strādāt un savus klausītājus jau pēc dažām dienām pārsteigst ar ko nebijušu. 

Maijā ANNNA savas jaunās, videi draudzīgās merchandise līnijas izdošanu svinēs ar savu grupu uzstājoties meža vidū, kas tiks dzīvajā pārraidīts online platformā YouTube. Sagaidi unikālu priekšnesumu mūziķiem spēlējot starp zaļumiem. Piesakies un skaties šo koncertu jebkurā pasaules malā šeit.

ANNNA's jaunā merchandise līnija iekļauj ne tikai organiskā bambusa zeķes bet ari organiskās kokvilnas, CO2 neitrālus T-kreklus piecās dažādās pasteļu krāsās, kurus vari apskatīt šeit. Koncerta laikā klausītājiem būs gan iespēja “sazvanīties” un “piedalīties” grupas koncertā ar saviem jautājumiem gan arī vinnēt kādu no ANNNA's merchandise produktiem tos meklējot. Koncertā mūziķe spēlēs visus skaņdarbus no viņas ilgi gaidītās EP relīzes šī gada rudenī kā arī singlu, ko plānots izdot jau šī gada 10. jūlijā: Silver Spoons.

Aizvadītajā gadā,  25. gadus jaunā ANNNA ir ne tikai paguvusi iesildīt Amerikāņu dziedātājas LP koncertu Siguldā, bet arī pārstāvēt Latviju starptautiskajā mūzikas festivālā Eurosonic, Nīderlandē, kā arī uzvarēt Nīderlandes Amsterdam Dance Event Demolition konkursā.