21
Sep

Kriss Noa (Chris Noah) pārceļ koncertu “Palladium Rīga” uz “Splendid Palace” 6. decembrī

Mūziķa Kriss Noa (Chris Noah) EP jeb mini-albuma “Distance” koncerts, kas paredzēts 26. septembrī tiek pārcelts uz “Splendid Palace”. 6. decembrī paredzēti divi koncerti plkst. 17.00 un 20.00.

Krists Indrišonoks stāsta: “Jau labu laiku esam meklējuši un izskatījuši loģiskākos koncerta realizācijas veidus, ņemot vērā visus šī brīža ierobežojumus un citus no tā izrietošos apstākļus. Ir skaidrs, ka gada sākumā iecerēto koncerta formātu un ideju šobrīd realizēt nav iespējams un arī nav paredzams, kad tas varētu būt. Galu galā esam atraduši, manuprāt, labāko risinājumu pašreizējos apstākļos – gaidīsim jūs “Splendid Palace”, kur varēsim pulcēties divos koncertos bez lieka riska un ievērojot visus drošības noteikumus. Ir pagājis ilgs laiks, kopš esam spēlējuši lielākus koncertus, tādēļ arī pats esmu pozitīvi pacilāts par šo notikumu. Vērts pieminēt arī to, ka koncertā būs iespējams dzirdēt materiālu, kas vēl nav izdots un sarakstīts pavisam nesen.”

Samaksa par  iegādātajām biļetēm uz koncertu ‘Palladium Rīga” tiks atgriezta un tās nederēs ieejai koncertos “Splendid Palace”.

Biļetes uz  koncertiem “Splendid Palace” var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā.

EP “Distance” iespējams noklausīties šeit.