18
Jun

Pašmāju elektroniskās mūzikas producents Wunderwurld, no Liepājas, izlaiž savu debijas albumu “Blossom”

Albums sastāv no 12 dažādām kompozīcijām, kuras variē no mūzikas žanriem kā House uz Electronic, kā arī eksperimentālajā žanrā. Albums ir daļa no Ģirta Franča Ziemeļa kvalifikācijas darba, kuru veido Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas reklāmas dizaina specialitātē. Mūziķis sadarbojies ar videomākslinieku Rūdolfu Kuncīti, kurš veido mūzikas video priekš vienas no albuma kompozīcijām - “Chokehold” un Karīnu Līgu-Pētersoni, kura veido fotosēriju, kas būs iekļauta albuma fiziskajā kopijā CD formātā.

Albums ir audiāls stāsts par mūziķa pieredzēm un pārdzīvojumiem savu pēdējo 4 gadu laikā, ko pavadīja mācoties mākslas skolā. Mūzika ir tēmēta uz jebkura vecuma un dzimuma elektroniskās mūzikas cienītājiem, kas ir atvērti dažādībai, kas ir šis 12 kompozīciju apkopojums. Albums svārstās no pozitīvām un negatīvām pieredzēm, kaut gan, pats producents ir veidojis tikai instrumentālo daļu albumam, tās sadarbība ar citiem mūziķiem labi sasauc kopā galējo konceptu.

Albumā iekļauti arī mūziķi kā Tipa, Vanesa Reinholde, Ods, Pre’set un Kusmo. Visas 12 kompozīcijas iespējams noklausīties Spotify, Apple Music, Tidal un citās populārās straumēšanas vietnēs, kā arī albuma digitālās kopijas iespējams iegādāties iTunes, Google Play veikalā un Bandcamp (wunderwurld.bandcamp.com).