4
Aug

3Live Project kopā ar [Ex] da Bass un dziedatāju Alisi Haijimu izdod dziesmu un atrāda video klipu

Jūlija pēdējā nedēļas nogalē, dienasgaismu ieraudzījis atraktīvā mūziķu trio 3Live Project jeb dīdžeja [Ex] da Bass, perkusionista Eināra Latiševa un trompetista Normunda Pieša, piedaloties vokālistei Alisei Haijimai, debijas radio singla video klips. To par salīdzinoši ierobežotu budžetu veidoja kreatīvā Dween Video komanda. Klips filmēts, pamatā izmantojot dažādas sarežğītības pakāpes un tehnoloģiju dronus.

3Live Project, kā apvienība, sāka muzicēt 2015.gadā. Sākotnēji tas bija stilīgs klubu, festivālu, pilsētas svētku un korporatīvo pasākumu apmeklētāju izklaides projekts, kurā dīdžejs profesionāli saspēlējas ar perkusionistu un trompetistu, bet, ar laiku, puiši saprata, ka ir pārspējuši iecerēto. Allaž esot uz viena viļņa sadarbošanās ritēja tik veiksmīgi, ka mūziķu trio nolēma, ka būtu laiks pārcelties nākamajā līmenī, proti, radīt arī pašiem savu mūziku. Tā Labo Ierakstu studijā, tapa dziesma You. Kā paši atzīst, tad video klips ir loģisks turpinājums šim radio stacijām, vasaras terasēm, pludmales bāriem, festivāliem un klubiem tik ļoti piestāvošajam gabalam.

Singla You pirmatskaņojums radio viļņos notika 18.jūnija vakarā, EHR radio šovā Party Service, bet pašas dziesmas prezentācija notika Live uzstāšānās ietvaros pie viena no Latvijas dižozoliem.

Dziesmas Radio un Extended versijas, bez maksas var lejupielādēt šeit.