23
Dec

IZDOTS UN PREZENTĒTS GUNTARA RAČA JUBILEJAS KONCERTA DVD UN CD IERAKSTS!

Pagājušajā ceturtdienā “Hotel Rome” 7.stāva restorānā pulcējās dziesmu autora un mūzikas izdevēja Guntara Rača draugi un kolēģi, lai kopīgi atzīmētu martā notikušā Guntara jubilejas koncerta DVD un CD izdošanu. Vakara gaitā tika izspēlēts “Rača ikvakara šovs”, liekot iejusties neparastās lomās gan Olgai Rajeckai, gan Igo un citiem vakara viesiem. 

 

Koncerts Arēnā Rīga šī gada 27. martā pulcēja pilnu arēnu un tajā piedalījās teju vai viss latviešu populārās mūzikas zieds - Raimondu Paulu, Laimu Vaikuli un grupu Prāta Vētra ieskaitot. Uz skatuves kāpa un dziesmas ar Rača vārdiem izpildīja arī Igo, Olga Rajecka, Normunds Rutulis, Ainars Virga, Ivo Fomins, Putnu balle, Marija Naumova, Ance Krauze, Dzeguzīte, Credo, Andris Ērgli, bet bet, Turaidas Roze, Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs un daudzi, daudzi citi pazīstami izpildītāji. 

 

Koncerts “Tikai tā” ieguva nedalītu skatītāju atzinību gan uz vietas arēnā, gan tam sekojošajā TV pārraidē LTV1 kanālā, iekļūstot starp skatītākajiem tā brīža raidījumiem Latvijā, kas koncertiem nav parasta lieta. 

Tagad koncerts, pateicoties “BigBank” atbalstam ir pieejams arī DVD un CD versijā. Video ir skatāmas visas 37 koncertā izskanējušās dziesmas, bet CD versijā ir iekļauta koncentrēta dziesmu izlase.