28
Dec

EDAVĀRDI KONCERT VIDEO

Latviešu repa izpildītājs Edavārdi kopā ar grupu De Temps un reperi Abru piedāvā koncertu „Tiešraide no  galvaskausa”, kas ir radīts priekš internetā esošajiem klausītājiem un skatītājiem. Kopā ar grupu De Temps Edavārdi ar Abru izpilda gan zināmas, gan pagaidām vēl neizlaistas kompozīcijas. Koncerta formāts ļauj par apmeklētāju kļūt jebkuram klausītājam, neatkarīgi no tā, vai viņš atrodas savā guļamistabā, darbā vai ārpus Latvijas. Par skaņas ierakstu parūpējās Andris Jeziks un Andris Balodis, audio apstrādi veica Dmitrijs Tarasovs, savukārt video filmēšanu un montāžu veica Toms Rings. 

 

„Internets ir vienmēr bijis galvenais un praktiski vienīgais medijs, kurā es un citi man līdzīgi izpildītāji var izplatīt savus darbus un sasniegt klausītāju ausis. „Tiešraide no galvaskausa” ir sava veida nodeva un veltījums vispasaules tīklam, kā arī visiem tiem, kuri dažādu apstākļu dēļ nevar tikt uz koncertiem. Šoreiz pasākums ir pats atnācis pie viņiem,” – Edavārdi par koncertu 

 

Šogad Edavārdi ir izdevis mini-albumu „Galvaskauss”, iesildījis Gacho „Spēka tūres” koncertus Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kāpis uz skatuves Lielajā ģildē oratorijas „Rīgas laiki” ietvaros, piedalījies Radio pieci organizētajā reperu cīņā „Pieliec punktu” un brīvrunubatlā „GhettoGames” ietvaros, uzstājies neskaitāmos pasākumos, tai skaitā Arēnā „Rīga” „Studentu paradīzes” ietvaros. 

 

Grupa DeTemps gada sākumā izdevusi minialbumu „En Temps” un vasarā kopā ar plašu viesmākslinieku sastāvu, kuru vidū bija arī Edavārdi un Abra, uzstājusies festivālos „Pagalms”, „Rock Up” un „Ezīšfests”.Abra šogad ir piedalījies „GhettoGames” brīvrunu battlā, izcīnījis uzvaru Ūsu brīvrunu kausā, kā arī uzstājies dažāda veida un izmēru pasākumos, piemēram,hip-hop vakarā “Melno Cepurīšu Balerijā” ar grupu Augša un 11. Novembra krastmalā Rīgas Svētku ietvaros.