24
Feb

Klubā “Melnā Piektdiena” notiks divu Daugavpils grupu dubultprezentācija.

Jau šo piektdien, 26. februārī Rīgas klubā “Melnā Piektdiena” notiks grupu "Varang Nord" un "Saintorment" jauno albumu prezentācija.

 

Muzikāli šis solās būt daudzpusīgs pasākums. Viking folk metal stilā muzicējošā grupa "Varang Nord" klausītājiem piedāvās novērtēt savu pēdējo garadarbu “Master of the Forest”. Viņu radītā mūzika ir spēcīga, nordiska un tautas mūzikas elementiem piesātināta. Jāpiemin, ka gan ierakstos, gan koncertos grupa izmanto akardeonu, kura īpašniecei ir akadēmiskā muzikālā izglītība. Koncertā grupa prezentēs jaunā albuma materiālu, kā arī izpildīs jau zināmos debijas ieraksta “Fire of the North” hitus.

 

Savukārt grupa "Saintorment" šajā vakarā klausītājus priecēs ar savu debijas albumu “Well of Sins”. Viņu mūzikā dzirdams enerģisks thrash, speed un heavy metal sajaukums. Šī mūzika ies pie sirds grupu "Pantera", "Kreator" un "Exodus" cienītājiem.

 

Abas grupas ir no Daugavpils, taču tās nav reti viesi Rīgas klubos un ir zināmas vietējai publikai. Tā, piemēram, savas pēdējās viesošanās laikā Rīgā "Varang Nord" spēlēja kopā ar mongoļu folka izpildītājiem "Nine Treasures" no Ķīnas.

Pasākuma muzikālo noformējumu dažādos Latvijas samuraju grupa "Yomi", kas izpilda folk metal un piedāvā savu ieskatu japāņu kultūrā