17
Mar

“FLAME & THE ROLLTONES” LAIŽ KLAJĀ JAUNU SINGLU UN IZZIŅO ALBUMA “ROAD TRIP” KONCERTSĒRIJU.

 

Pašmāju mūziķu apvienība Flame & The Rolltones publicē debijas albuma Road Trip jaunāko singlu pavasara himnu Talking About Love’’: https://www.youtube.com/watch?v=TTsKnQb1W1I
Šī dziesma jau paspējusi iekarot simpātijas otrpus okeānam iekļuvusi International Songwriting Competition konkursa pusfinālā Americana un Unsigned Only kategorijās. Konkurss notiek jau 14. gadu un šogad pieteikumu skaits bijis visaugstākais tā vēsturē vairāk kā 18 000 dziesmu.
Maijā grupas Flame & The Rolltones mūziķus varēs sastapt albuma Road Trip koncertos trīs pilsētās:
 

2. maijā Liepājā, Fontaine Place

 

6. maijā Jelgavā, klubā “Četri balti Krekli

 

15. maijā Rīgā, pilsētas bārā Vest

 

Koncerti gaidāmi enerģiski un pozitīvām emocijām uzlādēti. Rīgas koncertā uz skatuves kāps arī īpaši pārsteiguma viesi. Mūziķi izpildīs dziesmas no jaunā albuma un pirmatskaņos vēl nedzirdēas kompozīcijas, kas tapušas šī gada sākumā   

Grupas debijas ierakstu Road Trip mūzikas kritiķi nodēvējuši par tiešām labu un aizraujošu kantrī” (Normunds Vucāns, Intro.lv) un pamatīgu un ar žanra izpratni nostrādātu albumu (Dace Volfa, Mūzikas Saule), bet šī gada februārī tas atzinīgi novērtēts Country Music Meeting Berlin mūzikas konferencē Vācijā.

 

"Flame & The Rolltones ir vieni no nedaudzajiem Americana žanra vēstnešiem Latvijā un vasarā uzstāsies arī lielākajos Latvijas vasaras mūzikas festivālos. Debijas albums pieejams mūzikas veikalos UPE, RANDOMS, mūzikas veikalā LP, pilsētas bārā VEST, kafejnīcās PASĒDĒT un VIETA, kā arī digitāli :

 

https://​itunes​.apple​.com/​a​l​b​u​m​/​i​d​9​3​0​2​4​8​4​4​8

 

http://​doremi​.lv/​M​u​s​i​c​/​i​t​e​m​/​r​o​a​d​-​t​r​i​p​-​1​1

 

https://​play​.spo​tify​.com/​a​l​b​u​m​/​3​Z​p​H​y​6​s​6​S​4​t​4​A​v​t​Y​W​3​5​1​Q​x

 

https://​sound​cloud​.com/​f​l​a​m​e​-​t​h​e​-​r​o​l​l​t​o​n​e​s

 

Jau ziņots, ka Flame & The Rolltones izveidojusies 2006. gada vasarā. Sākotnēji grupa spēlēja populāru dziesmu kaverversijas dažādos mūzikas stilos, uzstājoties gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, bet kopš 2013. gada strādā pie orģinālmateriāla un debijas albums Road Trip tika prezentēts 2014. gada oktorbrī.