2
Jun

Grupai “ZIG ZAG”  iznāk jauns albums ar nosaukumu ”ĒZELĪTIS IĀ”.

“Ēzelītis IĀ” – ar tādu nosaukumu ir arī albuma pirmā dziesma, kuras tekstu iedvesmojusi bērnu rotaļlieta ēzelītis. Grupas solista Jura Lasinska mīļākā bērnības mantiņa bija tieši ēzelītis, kas viņam ir saglabājusies vēl šodien. Ēzelīša vārds „IĀ” radies no rakstnieka Alena Aleksandra Milla grāmatas „Vinnijs Pūks un viņa draugi”. Albumā ir 11 dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā, bet ir arī vairākas senākas dziesmas jaunā aranžējumā. Tās iepriekš nebija izlaistas cd formātā, bet ir grupai mīļas un  aktuālas arī šodien. Vienu dziesmu remiksējis DJ Black. Albuma foto autore ir Evija Džonsone. 

 

 Grupa "ZIG ZAG"  tika izveidota 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu "Ārprāc". 1987. gadā grupas nosaukums mainīts uz "ZIG ZAG". Patreizējā grupas sastāvā pēdējos gadus darbojas Juris Lasinskis, Uldis Timoško un Jānis Māriņš. Līdz šim izdoti 4 albumi – “Visas lietas” (1994), “Citrons zog” (1996), “Gadu laiki” (2012), “Signe melo” (2013, ar iepriekš neizdotiem ierakstiem "Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas" 1987 un  "Zig Zag" 1988), no kuriem pēdējie divi “NABA MUSIC / MELO RECORDS” paspārnē.

Albuma atvēršanas koncerts notiks 10.jūnijā klubā "Nabaklab". Sākums pl. 21.00. Pasākumu atklās indīroka apvienība no Lietuvas “Colours Of Bubbles”. Vakara noslēgumā dejas ar DJ Herta (radio "NABA"). 

Albumu izdod mūzikas izdevniecība “NABA MUSIC / MELO RECORDS”. Albums jūnija sākumā būs pieejams interneta vietnēs Bandcamp, Spotify un iTunes, kā arī mūzikas veikalos Randoms, Upe un "Nabaklab".