23
Mar

PAGALMSFEST IZSLUDINA MŪZIĶU PIETEIKŠANĀS KONKURSU

Jau ceturto reizi norisināsies festivāls PagalmsFest, kura interesenti ar plašu programmu tiks izklaidēti Jūdažos, Siguldas pagastā, 3. un 4. jūlijā. Lai festivāls būtu pēc iespējas daudzveidīgāks, tā organizatori izsludina ikgadējo mūziķu pieteikšanās konkursu.

 

Konkursa mērķis ir aicināt gan sevi jau pierādījušus, gan arī jaunus māksliniekus uzstāties uz PagalmsFest lielās skatuves, tādējādi atbalstot festivāla koncepciju un ideju, kā arī veicinot alternatīvās mūzikas attīstību un popularizēšanu Latvijā.

 

Pieteikumu konkursam var iesniegt ikviena Latvijas grupa neatkarīgi no pārstāvētā mūzikas žanra. Norādām, ka rūpīgi tiks izskatīts katra dalībnieka iesniegtais pieteikums. Ar konkursa nolikumu un termiņiem ir iespējams iepazīties http://failiem.lv/u/bilzyej

 

https://www.youtube.com/watch?v=WsAQro4uQPs

 

PagalmsFest sevi pozicionē kā nekomerciālu mūzikas un mākslas festivālu, kas piedāvā iespēju ne tikai baudīt mākslinieku un grupu priekšnesumus, bet arī katram no viesiem iesaistīties dažādās aktivitātēs. Festivāla koncepts sevī ietver mūziku, mākslu, sportu, kino, kā arī citus brīvā laika pavadīšanas veidus.

 

Plašāku informāciju par festivāla norisi un aktualitātēm var saņemt tā korporatīvajos kontos sociālo tīklu vietnēs www.facebook.com/PagalmsFest/ un www.twitter.com/PagalmsFest