17
Jul

Iepazīsti Latvijas mūziku festivalā „Positivus”

Festivāla „Positivus” apmeklētājiem būs iespēja mājīgā atmosfērā satikt un iepazīt tuvāk Latvijas mūziķus, kas uzstāsies festivālā.  Pasākumā, kas ieguvis internacionālu nosaukumu „Meet & Greet #MUSICLATVIA”, apmeklētāji varēs uzdot mūziķiem interesējošos jautājumus, kopā nobildēties, kā arī saņemt autogrāfus. Kopumā trīs dienās dažādos laikos pasākuma norises vietu apciemos vairāk kā 15 dažādi Latvijas mūziķi un apvienības, tostarp „The Sound Poets”, „Carnival Youth”, „Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris”, „The Velvet Supernova”, „Momend”, „Laika Suns”, „Audience Killers”, Alise Joste, Agnese Rakovska, „Rīgas Modes”, „Pyro Trees”, kā arī jaunā eksperimentālā matemātiskā roka grupa „NĒ” un pašmāju elektroniskās un hip-hop mūzikas pārstāvniecība „Dirty Deal Audio”. Tikšānās ar mūziķiem norisināsies „Music Latvia, LaIPA un LIAA Positivus” teltī, kurā visu festivāla dienu garumā notiks arī dažādas citas muzikālas un radošas aktivitātes, kurās būs iespeja piedalīties katram gribētājam.

  Ar pilnu pasākuma programmu un Latvijas mūzikas aktualitātem iespējams iepazīties „Music Latvia” Facebook lapā (www.facebook.com/musiclatvia), festivāla laikā notikumiem „Meet & Greet #MUSICLATVIA” būs iespejams sekot arī twitterī (@musiclatvia).

Organizē „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” (LIAA) sadarbībā ar „Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība” (LaIPA) un „Latvijas mūzikas  attīstības biedrību/ Latvijas mūzikas eksports”.

TIKŠĀNĀS LAIKI:

 

PIEKTDIENA

19:30 Agnese Rakovska un draugi

21:00 Momend | Pyro Trees

21:30 The Sound Poets 

22:00 Carnival Youth

 

SESTDIENA

15:30 Carnival Youth

16:20 Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris

18:30 Dirty Deal Audio (Niklāvz, Kashuks, ansis, Oriole, Ashnikko)

19:30 Audience Killers

 

SVĒTDIENA 

16:30  NĒ

19:00  The Velvet Supernova 

20:30  Pikaso 

21:20  Laika Suns | Alise Joste

22:00  Rīgas Modes