16
Aug

Pieteikšanās dziesmu rakstīšanas darbnīcai "RIGaLive".

Pēc “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” iniciatīvas tiek veidots jauns radošās industrijas notikums –  radošo meistarklašu, darbnīcu un pilsētas festivāls “RIGaLIVE”.

Tiek aicināti mūzikas autori, izpildītāji un dziesmu producenti pieteikties  dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kas norisināsies šī gada 6. un 7. septembrī Rīgā.

Šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kur 2 dienu laikā 6 - 8 darba grupās tiks strādāts pie jaunu dziesmu radīšanas. Katrā darba grupā strādās 3 dalībnieki – mūzikas autors, izpildītājs un producents. Katras dienas beigās notiks dziesmu klausīšanās/ vērtēšana dalībnieku un starptautisku profesionāļu vidū (producenti, AR cilvēki, kā arī radio DJ un programmu direktori).
Pēc dalībnieku izvēles, radītās dziesmas tiks iesniegtas Supernova 2018 un Lietuvas Eirovīzija 2018 konkursiem.
Pieteikuma anketa šeit: http://ej.uz/xzv8

Aizpildītā pieteikuma anketa jānosūta līdz 23.08.2017  uz epastu: info@musiclatvia.lv, ar norādi "Pieteikums RIGaLIVE". Pēc pieteikuma anketu izvērtēšanas, dziesmu rakstīšanas darbnīcas dalībnieki tiks izziņoti līdz 30.08.2017.

Par lekcijām un citām aktivitātēm informācija sekos.
Vairāk info: www.musiclatvia.lv un info@musiclatvia.lv

Festivāla sadarbības partneri ir “LaIPA”, Kultūras ministrija, “Live Riga”, “Zemgus Poligrāfijas Serviss”, “Rocket Bean Roastery”, "Mājlietu sala", kā arī citi industrijas pārstāvji.