Skip to content

“Утекай!” kopā ar Freedom Ballet un klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA: zināmas Laimas Vaikules jubilejas koncerta detaļas

Latvijas estrādes dīvas jubilejas koncerts «Laima Vaikule & Freedom Ballet» tiks aizvadīts divās daļās, kopskaitā publiku gaida vairāk nekā 30 unikāli priekšnesumi. Kopā ar Vaikuli uzstāsies visā pasaulē pazīstamais Ukrainas kolektīvs Freedom Ballet, kā arī populārie Latvijas mūziķi, ilggadēji skatuves draugi Intars Busulis, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, kā arī klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA.

Pateicoties lielajai klausītāju interesei, uz Vaikules jubilejas solo koncertu pieejamas papildu biļetes «Arēna Rīga» 3. stāvā, cenu kategorijā no 16.20 līdz 26.20 eur.

Koncerta apmeklētājus sagaida lieliski Vaikules hiti latviešu un krievu valodā, izsmalcināti horeogrāfiskie priekšnesumi Freedom Ballet izpildījumā gan kopā ar estrādes dīvu, gan solo, tajā skaitā Iļjas Lagutenko dziesmai «Utekai», Allas Pugačovas «Meri» un vienam no jaunākajiem Vaikules hitiem «Orhideja melnā». Tāpat izskanēs vairākas retas dziesmas no tikko klajā nākušās CD izlases «Leģendas. Laima Vaikule», kā «Vienā laivā», «Lietus pļava», un, protams, arī plaši pazīstamie hiti «Nenāciet klāt man rudenī», «Viss nāk un aiziet tālumā» un daudzas citas. Kopā ar grupu DAGAMBA tiks izpildīta popularitāti iekarojusī elektro-simfoniskā versija Maestro Raimonda Paula dziesmai «Par pēdējo lapu».

Gatavošanās jubilejas lielkoncertam notiek jau ilgu laiku. «Visas manas domas, visa mana enerģija tiek veltīta šim pasākumam. Es nekad nesvinu savu dzimšanas dienu, bet šoreiz man ienāca prātā, ka varētu nosvinēt tā pamatīgi, par visiem šiem gadiem! Koncerta tēma ir mana dzīve, mani draugi un klausītāji. Varētu pat teikt – neliela atzīšanās,» stāsta Vaikule. Pēc mākslinieces vārdiem, šovs solās būt neticami krāšņs: «Par to var pateikties Freedom Ballet! Tas ir lieliskākais balets, kurš ar solo koncertiem ir apceļojis visu pasauli. Esmu ļoti priecīga, ka viņi uzstāsies kopā ar mani šajos svētkos».

Unikālu vizualizāciju radīšanai piesaistīts atzītais multimediju mākslinieks Māris Kalve, savukārt, muzikālo pavadījumu nodrošinās vairāk nekā 15 profesionāli mūziķi no Latvijas un ārvalstīm.

Koncerts tiks aizvadīts divās daļās, starp kurām apmeklētājiem būs iespēja klātienē vērot pirmizrādi Maijas Silovas veidotai dokumentālai īsfilmai par Vaikuli, kurā viņas draugi, kolēģi un laikabiedri dalās stāstos un emocijās.

«Vēl nezinu, kā jutīšos un kas notiks šajā vakarā, bet tas pilnīgi noteikti būs kas neparasts. Šovu gatavojam no visas sirds, un publika zālē to noteikti sajutīs,» sola Vaikule

Biļetes uz koncertu «Laima Vaikule & Freedom Ballet» 30.martā Arēnā Rīga pieejamas Biļešu servisa kasēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit