Skip to content

11. aprīlī grupa MMMM izdos singlu “Motiv8”, kura prezentācija notiks bārā “Aleponija”

Singlā dzirdama gan latviskā, gan angliskā dziesmas versija, un četri remiksi, kurus veidojuši tādi mākslinieki un producenti kā Antena Rabenau (LV), Kata Dumur (PL/DE), Katie O’Neill (IRL) un Sakne (LV). Dziesmas angliskā versija ir ierakstīta studijā “SKAN”, Jāņa Dubava vadībā, bet latviskā versija – Ģirta Laumaņa studijā “Hodila”.

MMMM turpina spēlēties ar fizisko formātu izvēli un šoreiz tā ir klasiskā audio kasete. Singls tiek izdots limitētā 30 kopiju tirāžā, un fiziskais formāts būs ekskluzīvi pieejams mūzikas veikalā “Randoms” no 13. aprīļa.

Katie O’Neill uzstāšanās pēta akceptējamās sievišķības robežas un priekšstatus par sievietes identitāti. Bez solo viņa darbojas arī grupā “Alien She”.

Sakne, īstajā vārdā Kristaps Puķītis ir elektroniskās mūzikas produents no “Dirty Deal Audio” saimes. Motiv8 remiksu veidoja improvizētā ierakstu sesijā, izmantojot fragmentu no skaņdarba piedziedājuma. Šis ir Saknes pirmais remiks pēc 4 gadus ilgajiem eksperimentiem ar PO12, PO32, PO35 bungmašīnām un sampleriem.

Grupā MMMM ir četri robotu ķiverēs tērpti dalībnieki, kuru mūzika ir ar electro-clash, witch house, electro house, chiptune un synthpop skanējumu. Skaņdarbos dzirdams gan kliedzīgs sievietes riotgrrrl stila vokāls, gan klasisks popmūzikas un hip-hop stila vīrieša vokāls, veidojot neparastu un oriģinālu muzikālo skanējumu. Grupas debijas albums “Faking Albums” tika nominēts 2019.g. Zelta Mikrofons nominācijā “elektroniskās vai deju mūzikas albums”. MMMM izceļas ar relīzēm, kuras izdotas neparastos formātos – floppy disketē, VHS kasetē un skanošas švilpes formas USB.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit