Skip to content

Aija Andrejeva izziņo koncertu Siguldas pilsdrupās

Aija Andrejeva vakar koncertā tirdzniecības centrā “Alfa” prezentēja jaunu singlu “Bungādiņas”, kā arī izziņoja līdz šim lielāko savas karjeras notikumu – koncertu Siguldas pilsdrupās nākamā gada 6.jūnijā.

“Ar jauno singlu mēs ejam tālāk un jau gatavojamies vasaras lielajam notikumam – koncertam Siguldas pilsdrupu estrādē! Katrs mākslinieks sapņo par lielkoncertu. Arī es. Šajā vasarā man bija tas gods viesoties Prāta Vētras koncertā Liepājā, izpildīt savu mūziku un piedzīvot milzu enerģiju un mīlestību no cilvēkiem. Šī enerģija un mīlestība iedvesmoja un deva impulsu sapņot lielus sapņus un īstenot tos dzīvē. Ar nepacietību gaidu nākamā gada tikšanos ar saviem blēņdariem gleznainajā Siguldā,” par koncertu saka Aija Andrejeva.

Biļetes uz koncertu Siguldā pieejamas biļešu tirdzniecības platformā “Aula” www.aula.lv. Divas nedēļas tikai tirdzniecības centrā “Alfa” informācijas centrā būs iespējams iegādāties divas koncerta biļetes par vienas cenu. “Tirdzniecības centrs “Alfa” mīl labāko mūziku un pie mums vienmēr skan mūzika. Oktobris šogad ir īpaši muzikāls mēnesis, kad mūsu apmeklētāji varēs dzirdēt kaut ko pilnīgi jaunu un arī plānot jaunus muzikālus piedzīvojumus, iegādājoties biļetes uz Aijas Andrejevas koncertu Siguldā par īpašu cenu. Esam priecīgi par uzsākto sadarbību, kas noteikti turpināsies arī nākotnē un iepriecinās Aijas Andrejevas fanus un mūsu viesus,” saka tirdzniecības centra “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Kopā ar Aiju Andrejevu šajā stāstā piedalās arī tirdzniecības centrs “Alfa”,Citroen, Radio SWH, TVnet, Inbox.lv, Zemgus tipogrāfija, Kapteiņa osta.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit