Skip to content

Aija Andrejeva kopā ar “Very Cool People” izziņo lielkoncertu Liepājā

Grupa “Very Cool People” kopā ar dziedātāju Aiju Andrejevu izziņo kopīgu lielkoncertu, kas notiks nākamā gada 9. aprīlī leģendārajā Liepājas teātrī. Koncertā tiks izpildīta jaudīgā programma “Vudstokas renesanse”, kurā atbilstoši roka vēju pilsētai klausītājiem tiks piedāvāti labākie Dženisas Džoplinas, Džimija Hendriksa un Džima Morisona skaņdarbi jaunā skanējumā.

Dženisa Džoplina, Džimijs Hendrikss un Džims Morisons atstājuši neizdzēšamu iespaidu uz 20. un 21. gadsimta mūziku – gan roku un džezu, gan arī laikmetīgo mūziku. Līdz ar to, šī koncertprogramma ir ne vien izklaidējoša, bet arī izglītojoša. Gados jaunāki klausītāji ar tās palīdzību iepazīs leģendārus skaņdarbus, bet vecāki klausītāji atcerēsies jaunību un… seksuālo revolūciju!

Grupa “Very Cool People” radījusi mūsdienīgus un aizraujošus Džoplinas, Hendriksa un Morisona dziesmu aranžējumus astoņu cilvēku sastāvam kopā ar lielisko dziedātāju Aiju Andrejevu. Koncertprogramma “Vudstokas renesanse” radīta kā ekskurss tik vēsturiskajā populārās mūzikas laikaposmā. Paralēli Aijai Andrejevai koncertprogrammā dzied arī spēcīgās balss īpašniece, grupas tromboniste Laura Rozenberga.

“Pagājušajā vasarā satikāmies ar Elviju un mums radās neatvairāma sajūta, ka “Vudstokas renesansei” ir jāizskan vēl un vēlreiz,” saka Aija. “Pilnīgi vienota abiem bija arī sajūta, ka Liepāja un Liepājas teātris ir īstā vieta, kur šai programmai notikt. Tā tur gluži vienkārši piestāv! Visīpašākais šai programmai ir tas, ka tā nekad nenovecos. Laika zobs to dara tikai skaistāku un vērtīgāku. Un mana lielākā laime ir to izpildīt kopā ar tik kolosāliem mūziķiem, kādi ir “Very Cool People”!”

“Vadoties pēc personīgās pieredzes, varu apgalvot, ka uz Liepāju var doties kopā ar ģimeni un pavadīt tur visu nedēļas nogali – atnākt uz koncertu, palikt pa nakti Liepājā, svētdien aiziet uz kādu Liepājas restorānu, pastaigāties gar jūru un tikai tad braukt atpakaļ uz Rīgu,” stāsta ģimeniskais trompetes spēles meistars Oskars Ozoliņš.

“Vispār mums Liepāja ļoti patīk,” neslēpj grupas stūrētājs un ģitārists Elvijs Grafcovs. “Vienmēr, kad uzstājamies Liepājā, tur ir fantastiska publika. Gan festivālos, gan koncertzālēs, gan klubos. Mums vēju pilsētā ir arī daudz čomu mūziķu vidē, un viņi viemēr atnāk uz koncertiem vai pievienojas mums “āfterītī”. Mūsu grupā tādēļ ir teiciens: “Kas notiek Liepājā, paliek Liepājā…””

Grupa “Very Cool People” koncertā uzstāsies savā pamatsastāvā: Oskars Ozoliņš – trompete, Māris Jēkabsons – tenora saksofons, Laura Rozenberga – trombons, vokāls, Kristaps Lubovs – baritona saksofons, Elvijs Grafcovs – ģitāra, Māris Vitkus – taustiņinstrumenti, Jānis Olekšs – bass un Andris Buiķis – sitamie instrumenti. Un, protams, šarmantā spēcīgās balss un neizsīkstošās enerģijas īpašniece Aija Andejeva!

Biļetes jau nopērkamas aula.lv. Pērkot biļetes līdz Jaunajam gadam, katram apmeklētajam dāvanā arī “Very Cool People” albums CD formātā un Aijas Andrejevas jaunākais albums ar parakstu. Lai būtu, ko paklausīties, pa ceļam uz Liepāju…

Vudstokas renesanses pleiliste Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit