Skip to content

Ainars Virga izdod autobiogrāfisku dziesmu un aicina uz jubilejas koncertu Liepājā

6. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra arēnā notiks Latvijas rokmūzikas leģendas un grupas Līvi ilggadējā līdera un dziesmu autora Ainara Virgas 60 gadu jubilejai veltīts koncerts. Koncerts izskanēs tieši mūziķa dzimšanas dienā. Gatavojoties šim notikumam Ainars kopā ar daudzu savu dziesmu autoru un bērnības draugu Guntaru Raču ierakstījis autobiogrāfisku dziesmu “Vēl vienu reiz’”, kurā apdziedājis, kas notiktu, ja liktenis dotu iespēju dzīvot vēl vienu reizi!

Dziesmas vārdu autors Guntars Račs: “Ar Ainaru kopā esam sarakstījuši “Ozolam”, “Kādā brīnišķa dienā”, “Es karājos tavā bizē”, “Zelta sirds” un vēl vairākus desmitus dziesmu, pārsvarā nopietnas un līviski smagnējas. Šoreiz noplēmām, ka laiks mazliet paspēlēties un uzrakstīt kaut ko izklaidējošu, bet tai pat laikā nedaudz filozofisku. Kā būtu, ja Dievs mums dotu iespēju dzīvot vēlreiz? Vai mēs atkārtotu vecās kļūdas, vai darītu visu pilnīgi citādāk? Ainars dzied, ka daudzas lietas nemainītu, bet pats galvenais, ka dzīvojot otrreiz, jau uzreiz zinātu, kur meklēt īstu mīlestību.”

Dziesmas ierakstu, sadarbībā ar producentiem Gati Gaujenieku un Gintu Stankeviču, producēja pats Ainars. Ierakstā piedalījās arī trio Oranžās meitenes dziedātājas Inta Gudovska, Anita Levša un Olga Stupiņa. Dziesmas teksta video veidoja pats Ainars sadarbībā ar ĪZĪ Media.

Ainara lielkoncertā Liepājā, kuram dots nosaukums Liepājniex, piedalīsies grupas Līvi dalībnieki, kā arī īpašie viesi – reti, reti kopā muzicējošā grupa Liepājas brāļi, kuras sastāvā visi izpildītāji paši ir pirmā kaluma zvaigznes, kā arī viesmūziķi Olga Rajecka, Tomass Kleins, Modris Šterns, Uldis Marhilevičs, Stiprās Sievas, Durbes kamerkoris un daudzi citi. Pasākumu vadīs latviešu karaoke un motociklu pavēlnieks Frīdis.

Koncerts “Liepājniex” izskanēs arī vasarā – 22.jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

Jauno dziesmu meklējiet visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, bet dziesmas teksta video kolāžu skatieties micrecmusic kanālā platformā YouTube.

Biļetes uz koncertu meklējiet Biļešu Paradīzes kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128192

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit