Skip to content

Aivo Oskis nāk klajā ar jaunu YouTube video sēriju “Pabeidz dziesmu”

Pabeidz dziesmu! Kad pasauli skāra pandēmija, dzīve tomēr neapstājās, bet sniedza mums laiku jaunām idejām, jauniem sapņiem un darbiem. Tā dziedātājs Aivo Oskis nonāca līdz domai uzrunāt cilvēkus un likt viņiem vienoties dziesmā.

Ikdienā redzam slavenības TV ekrānos, dzirdam radio ēterā un ar to mūsu pazīšanās beidzās. Bet vai zināji, cik liels spēks ir dziesmai? Dzied gan pavāri, gan radio personības, gan aktieri un dziedi arī tu! Aivo aicina sabiedrībā zināmus dažādu profesiju pārstāvjus pabeigt populāras latviešu dziesmas un atklāt ko jaunu par sevi, pabeidzot iesāktus teikumus. 

Šodien, 15. septembrī, YouTube publicēts pirmais “Pabeidz dziesmu” video. Šajā reizē dziesmas pabeigs TV un radio personība Sanda Dejus. Sandu daudzi atpazīst jau pēc balss – viņa ir “Radio SWH” rīta šova “Tik Tik Tik” vadītāja – vienmēr enerģiska un spēj pamodināt pat vislielākos guļavas. Šajā televīzijas kanāla STV sezonā Sanda kopā ar Dagmāru Leganti un Kristīni Virsnīti uzsākusi vadīt arī TV raidījumu “Kad viņas satiekas”. Turklāt ar humoru viņa ir pilnībā uz “Tu”, kas jūtams ne vien ikdienā, bet arī uz improvizācijas teātra “Spiediens” skatuves.

Turpmāk katru otrdienu 12 nedēļu garumā tiks publicēts jauns video, kurā būs redzams kāds sabiedrībā populārs cilvēks, kurš pieņem izaicinājumu pabeigt dziesmas. Cik zinošas ir pašmāju slavenības latviešu mūzikā, un kā dažādas dziesmas nodzied viņi paši – skaties un uzzini pirmais “Pabeidz dziesmu” YouTube kanālā. Šobrīd jau ir zināms, ka nākamajā video dziesmas pabeigs un ko jaunu par sevi atklās mūziķis Andris Kivičs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit