Skip to content

Aleksandra Špicberga un “PUIKAS” dzied “Circenīša Ziemassvētkus” – dziesmu, kas mīļa un tuva visām paaudzēm

Ar visām paaudzēm mīļo un tuvo Raimonda Paula dziesmu Circenīša Ziemassvētki” mūs šajos Ziemassvētkos sveic jaunā zēnu vokālā grupa “PUIKAS”.

Kā tādi mazi putnēni, pirmdienu un trešdienu pēcpusdienās Rīgas vec. sv. Ģertrūdes baznīcas pagrabstāvā sabirst vokālās grupas “Puikas” dzlībnieki. Aiz durvīm paliek iela, pilsēta, skola, sporta treniņi un varbūt arī pa kādam kreņķim. Te satiekas domubiedri – puikas, kuri mīl dziedāt. Puikas, kuriem dziedāšana dāvā laimes un prieka sajūtu.

Šogad dibinātā vokālā grupa “Puikas” vieno dziedātmīlošus zēnus 6 līdz 10 gadu vecumā. Tās dibinātājas ir dziedātāja un topošā diriģente Aleksandra Špicberga un teoloģe, mūzikas producente Māra Špicberga.  Aizritējuši jau pirmie mēģinājumu mēneši, apgūtas skaistas dziesmas un klāt pirmās uzstāšanās Ziemassvētku dievkalpojumos. “Puiku” galvenais uzdevums ir ar dziedāšanu radīt prieku! Prieku klausītājiem, prieku saviem vecākiem un, protams – sev pašiem. Ik mēnesi mērītais puiku prieka rādījums stabili turas augstu un par to, savukārt, no sirds prieks ir vokālās grupas vadītājām.

Virs mēģinājumu zāles klusa un stalta slejas baznīca. Dažam no puikām tā ir pirmā sastapšanās ar dievnamu. Liels ir piedzīvojums, pirmo reizi uzkāpt augšā baznīcā, redzēt tās plašumu un izdzirdēt, cik skaisti un skanīgi augstajās velvēs skan paša vēl nesen nedrošā balss.

Svarīgākais dzīvē ir atrast savu aicinājumu! Saka, ka tieši bērnībā to varot atklāt visvienkāršāk. Un tomēr, tam atvēlēts viss cilvēka mūžs!

Atrast un nepazaudēt prieku it visā, ko dari, mums šajos Ziemassvētkos novēl “Puikas”!

Video ierakstā kopā ar vokālo grupu “Puikas” muzicē ģitārists Vladimirs Kudrins. Video veidojuši Aleksandrs Okonovs un Una Cekule, skaņu operators Andris Ūze, producente Māra Špicberga.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit