Skip to content

Alisa Fokss “Middle Of The Night”

Pašmāju tehno mūzikas jaunā māksliniece Alisa Foksa (Alisa Fox) laiž klājā arvien jaunus singlus – trešais elektrizētais tehno skaņdarbs “Middle Of The Night” (“Nakts vidū”) atklāj muzikāli atšķirīgu un vokāli piesātinātu kompozīciju, kas iezīmē Alisas emocionālo un reizē elektrizējošo ritmu rokrakstu tehno mūzikas arēnā.

“Middle Of The Night” ir gaumīgi un mūsdienīgi izstrādāta kompozīcija, kas klausītājus aizrauj Alisas emocionālajā vēstījumā. Dziesma tiks izdota visās lielākajās straumēšanas platformās 2023. gada 19. maijā. Tā atspoguļo atkāpi no mākslinieces sākotnējiem elektrizētiem un straujiem reiva ritmiem, šoreiz ļaujot plūst līdzi melodiskākam mākslinieces izpildījumam, ko pavada spēcīgas un impulsīvas zemās tehno bītu frekvences.

Kompozīcija atklāj Alisas Foksas muzikālo spēju plašo redzējumu un vokālās variācijas, kas kombinācijā ar tehno mūzikas piesātināto slāņojumu rada emocionāli sabalansētu un aizraujošu skanējumu. Alisa intensīvi producē, komponē un rada savu autormūziku, lai klajusītājus pārsteigtu arvien ar jauniem skanējumiem un nostiprinātu savu muzikālo raksturu tehno mūzikas arēnā.

Ar pirmajiem diviem skaņdarbiem Alisa jau ir pierādījusi spēju radīt neaizmirstamu reiva piedzīvojuma atmosfēru, savukārt, skaņdarbs “Middle Of The Night” aizved klausītājus deju mūzikas ceļojumā ar vienkāršu, taču aizkustinošu vokālu.

Atskatoties uz “Middle Of The Night” tapšanas procesu, Alisa atzīmēja: “Mani vienmēr ir fascinējusi mūzikas emocionālā puse, un es vēlējos radīt kaut ko tādu, kas būtu introspektīvs un spēcīgs. Es ceru, ka klausītāji varēs sajust dziesmu un atrast tajā savu nozīmi un vienkārši baudot to – dejot līdzi.”
Alisa Fox ir jaunā sensācija tehno industrijā, atpazīstama ar savām dinamiskajām un aizraujošajām kompozīcijām kā provokatīvais un elektrizētais darbs – “Freedom”, un kontrastējoši piesātinātais “Come with me”. Ar “Middle Of The Night” Alisa kārtējo reizi ir demonstrējusi savu mākslinieces un producentes talantu, pierādot, ka spēj radīt mūziku, kas rezonējas ar publiku dziļākā līmenī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit