Skip to content

Alise Joste piedāvā jaunu dziesmu un video, izziņo albumu

Mūziķe Alise Joste nāk klajā ar jaunu dziesmu un video “Piektdienas vakars”. Dziesma ir otrais vēstnesis šī gada oktobrī gaidāmajam albumam.

“Strādājot pie jaunā albuma dziesmām, mans galvenais uzdevums un mērķis bija mirkļa fiksācija. Bija brīži, kad tas nozīmēja patverties uz sev jau ierastās drošās saliņas, bet tad, savukārt, bija brīži, kad tas nozīmēja atļauties vairāk, pataustīt visādus nepataustītus ūdeņus un paskatīties, kas var notikt, ja pamēģina. Un te nu ir tie citādie ūdeņi. Piektdienas vakars. Es nezinu, ko es par to domāšu pēc gada vai desmit, to nav iespējams paredzēt. Bet šķita ļoti vilinoši neļauties pašanalīzei, riskējot nobīties,” par dziesmu stāsta Alise.

Dziesma “Piektdienas vakars” ir iekļauta oktobrī gaidamajā albumā, kuram dots nosaukums “Šākātā”. Tas būs jau trešais Alises albums, taču pirmais, kuru veidos dziesmas vienīgi latviešu valodā. “Piektdienas vakars” video ir veidojis Gatis Zaķis, kurš ir arī gaidāmā albuma muzikālais producents. Albums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Alise Joste ir mūziķe un dziesmu autore, kura aktīvi darbojas uz Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuves kopš 2009. gada. Alise ir izdevusi divus studijas albumus, koncertējusi ārzemēs, kā arī piedalījusies mūzikas konferencēs visā Eiropā. Alises otrais studijas albums “Hardships Are Ships” 2016. gadā saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Labākais dziesminieku albums”, kā arī Austras balvu kā 2015. gada labākais albums Latvijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit