Skip to content

Alisei Jostei jauns video un plāni rudenim.

Mūziķe Alise Joste vasaras sezonu noslēdz ar dziesmas „Mirrors” dzīvā ieraksta pirmizrādi un gatavojas rudens koncertu sērijai Latvijā un ārvalstīs.

„Rudens koncerti ir tuvāk, nekā varētu šķist. Laika vairs nav daudz, un mēs aktīvi plānojam un domājam, kā tajos uzburt mājīgu un siltu atmosfēru, kurā ikkatrs varētu justies kā paviesojies kopā ar mums. Tādēļ arī video centāmies radīt kā nelielu skici tam, kas varētu būt gaidāms koncertos,” stāsta Alise Joste.

Video versijā „Mirrors” skanējumu papildina Jānis Šipkēvics un Kārlis Josts. Abi mūziķi piedalīsies arī 6. un 7. oktobrī gaidāmajos Alises Jostes koncertos Rīgā, K.K. fon Stricka villā. Šādā sastāvā mūziķi ir uzstājušies vairākas reizes Latvijā un Igaunijā, visur izpelnoties lielu klausītāju atzinību.

Alises Jostes rudens koncertu sērija sāksies jau šonedēļ Viļņā, kur viņa piektdien un sestdien sniegs trīs priekšnesumus „Loftas” festivālā un pilsētas svētkos, bet novembrī mūziķe dosies divu nedēļu Vācijas koncertturnejā, uzstājoties Berlīnē, Hamburgā, Minhenē, Brēmenē un citās lielākajās valsts pilsētās. 

Visos koncertos skanēs dziesmas gan no Alises pirmā, gan otrā studijas albuma „Hardships are Ships”, kas nāca klajā pagājušā gada nogalē, izpelnoties augstu mūzikas speciālistu vērtējumu – tas saņēma „Austras balvu” par labāko 2015. gadā Latvijā izdoto albumu un „Zelta mikrofonu” kategorijā „Labākais dziesminieku albums”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit