Skip to content

Alternatīvā/indie rok grupa Sub Scriptum izdod singlu ar video

Oktobris ir atnesis ne tikai rudeni, bet arī ar pārsteigumu no alternatīvās rokgrupas “Sub Scriptum”. Tiek izdots jauns singls un video klips “Kārtējais ikdienas uzbrukums”.

Kā komentē paši grupas dalībnieki: “Katram cilvēkam dzīvē ir bijušas situācijas, kad kaut kas kaitina, nomāc nesaskaņas, negācijas, nogurums un tiek izjustas teju visas emociju gammas – tas spēj iznest no pacietības. Bet neskatoties uz to kāda situācija ir tavā acu priekšā – tu pats spēj to mainīt, ja vēlies to mainīt. Dziesma ir par ikdienišķo rutīnu, par lietām, kurām ikdienā nepievēršam uzmanību. Par bailēm no neierastā, par uzdrīkstēšanos un, protams, par lieliski pavadītu laiku.”

Par viesmīlīgo uzņemšanu paldies bāram “Tims Mints”. Par latviskajiem krekliem paldies Latvietis&Latviete un Raivis Struncens. Par video filmēšanu un montāžu paldies Elvim Lācim.

Par dziesmas melodiju parūpējās alternatīvā rokgrupa “Sub Scriptum”,  par tekstu – Kristers Rudzītis, producēja Arnis Račinskis un Kaspars Tobis. Par neizsmeļošo atbalstu un motivāciju paldies klausītājiem!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit