Skip to content

Aminata boksā bez tēlošanas jeb jaunais videoklips “Fighter”.

Dziedātājas un dziesmu autores Aminatas jaunākajam singlam “Fighter” tapis videoklips, kurā viņa redzama cīņā boksa ringā. Klipa režisors ir Andžejs Gavrišs.

“Klipam gatavojos krietni pirms tā filmēšanas,” stāsta Aminata. “Lai kadrā izskatītos kā īsts bokseris, sāku apmeklēt boksa treniņus pie profesionāļa Jevgēņija Aleksejeva, kurš arī tēlo manu treneri klipā. Man tā bija pavisam jauna pieredze, sākumā nevarēju pierast, ka man jāsit kāds cilvēks. Es ļoti baidījos kādam iesist un katru reizi, kad biju trāpījusi, atvainojos. Bet man ļoti patika treniņi, tādēļ domāju tos turpināt. Filmēšanā nekādu dublieru nebija un mēs ar meitenēm kāvāmies gandrīz pa īstam! Abas meitenes – Sabīna Kukute un Karīna Saule – ir profesionālas bokseres un pret mani bija ļoti piesardzīgas, visu laiku jautāja, vai nav iesitušas par stipru un vai nevajag rāmāk… Pa galvu gan man nesita. Īpaši sarežģīta bija pēdējā cīņas filmēšana, kas notika “Arēnā Rīga”. Videoklipā bija vēlme parādīt cīņu īstā arēnā ar faniem, kas arī beigu beigās izdevās. Kopumā par klipu esmu sajūsmā! Īpaši lielu paldies vēlos pateikt sponsoriem “Evelatus”, bez kuriem klips nebūtu iespējams, un, protams, visiem pārējiem, ieskaitot režisoru.”

Klipa režisors Andžejs Gavrišs savukārt uzsver, ka “vienmēr pārsteidzis, cik ilgi aktieri, piemēram, Holivudā gatavojas lomām sporta filmās”.

“Es jau sen gribēju nofilmēt boksa stāstu,” viņš stāsta. “Beidzot man parādījās iespēja to izdarīt! Aminata tik tiešām divus mēnešus gandrīz katru otro dienu nodarbojās ar boksu. Taisījām klipa epizožu mēģinājumus, izvēlējāmies lokācijas filmēšanām, vairākus fragmentus pārfilmējām, jo šķita, ka nav pietiekami reālistiski. Vēlos pateikt lielu paldies arī videoklipa producentei Jūlijai Fricsonei par lielo paveikto darbu un pārējiem projektā iesaistītajiem. Tagad man bokseri šķiet vissirsnīgākie un atvērtākie cilvēki!”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit