Skip to content

Aminata kopā ar Sudden Lights izdod pavasarīgu dziesmu “Ataust rīts”

Aminata kopā ar Sudden Lights izdevusi saulainu pavasara vēstnesi, dziesmu “Ataust rīts”.  Dziesmas autori ir Aminata Savadogo un Andrejs Reinis Zitmanis, to producējis JJ Lush.

““Ataust rīts” pirmā skice tapa labu laiku atpakaļ, tai par iedvesmu kalpoja priecīgas ziņas saņemšana, kas man lika apstāties ielas vidū un dziesmas piedziedājumu iedungot telefona balss pierakstos. Šī dziesma ilgi tikusi darināta un apstrādāta, kādu laiku domāju, ka pati to neizpildīšu, bet piedāvāšu citiem māksliniekiem. Priecājos, ka tā sagaidījusi savu labāko kombināciju – manā un Sudden Lights sadarbībā, ” stāsta Aminata

“Kādu dienu saņēmām ziņu no Aminatas – viņai ir dziesmas ideja, un viņa to vēlas ierakstīt kopā ar mums. Aminata ir lieliska dziedātāja, kuras mūzika ar mums bijusi jau sen, tāpēc bijām ļoti priecīgi par šo aicinājumu. Kopīgiem spēkiem radījām dziesmas tekstu, un mums, šķiet, uzreiz izveidojās laba muzikālā ķīmija, lai arī dziesmā bija vietas, kuras slīpējām ilgi un pamatīgi. Dziesmas melodija bija noslēpumaina, intīma un tajā pašā laikā spriedzes pilna – tāds tapa arī teksts. Par ziemu un pavasari mūsos, mūsu attiecībās un par kaut kā pazaudēta atkalatrašanu,” stāsta Sudden Lights.

“Mani priecē dažādās noskaņas, ko kopā ar Sudden Lights ienesām dziesmā “Ataust rīts”, tāpat arī dziesmas tapšanas process mani patīkami pārsteidza – pirmo reizi strādāju studijā pie dziesmas aranžijas ar cilvēku grupu, nevis kā ierasts tikai ar producentu. Augstu vērtēju puišu profesionālismu un talantu, un ticu, ka atradām veidu, kā lieliski vienam otru papildināt, ” Aminata turpina

Pēc ražīga iepriekšēja gada, albuma izdošanas un aktīvas koncertdzīves, Aminata šobrīd turpina darbu pie jaunas mūzikas radīšanas un atzīst, ka sakrājušās daudzas lietas, par kurām ar saviem klausītajiem vēlās runāt.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit