Skip to content

Aminatas koncerta viesmākslinieki būs Shipsea un Būū

Dziedātāja Aminata izziņojusi sava solokoncerta “Savvaļas pusē” viesmāksliniekus. Kopā ar viņu 4. augustā uz Andrejostas kvartāla vasaras skatuves kāps arī dziedātāji Shipsea un Būū, bet DJ setu pirms koncerta piedāvās Makree.

Ar Shipsea jeb Jāni Šipkēvicu junioru, kurš zināms arī kā popgrupas “Instrumenti” dalībnieks, Aminatu saista jau senākas radošās attiecības, kaut vai ierakstot dziesmu “Tavi viļņi”, bet jaunā dziedātāja Būū piedalās viņas nupat izdotajā minialbumā “Savvaļas pusē”. Par radio hitu jau kļuvis duets ar Būū “Kur saule”, kura radīšanā piedalījās arī dziesminieks Mikus Frišfelds, Kristaps Ērglis un DJ Rudd.

Solokoncertā 4. augustā Aminata klausītājiem piedāvās gan savus lielākos hitus, gan dziesmas no jaunā ieraksta. Viņas pavadošajā grupā muzicēs ģitārists Kaspars Vizulis, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basģitārists Kristaps Ērglis un bundzinieks Rūdolfs Daņiļevičs.

Ieeja pasākumā no pulksten 19.00. Pulksten 20.00 apmeklētājus ar enerģisku mūziku izklaidēs DJ Makree, bet Aminata uz skatuves kāps pulksten 21.00.

Biļetes uz koncertu vēl nopērkamas biļešu servisā aula.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit