Skip to content

AnnaKrista piedāvā enerģisku un atbrīvojošu dziesmu “Pusnakts Stundā”

Dziedātāja AnnaKrista, sadarbojoties ar producentu Reini Briģi, izdod enerģisku, dejojamu dziesmu  “Pusnakts Stundā” ar  aicinājumu ikkatram atļauties būt sev pašam.

AnnaKrista un Reinis Briģis savu sadarbību aizsāka pērnajā rudenī, strādājot pie klausītāju atzinīgi novērtētās dziesmas “Nezvani Vēl”, un tandēms nolēma radošo sadarbību turpināt.

Aktuālais singls “Pusnakts Stundā” aicina atteikties no aizspriedumiem un sabiedrības uzliktajām dogmām, un ļauties tam, ko ikkatrs vēlas visvairāk – iekšējam mieram. Dziesmā ir atsauces uz disko ēru, un šī estētika saglabāta arī videoklipā.

“Mūzikas videoklipa veidošanā piesaistīju video operatoru un montāžistu Elvi Lāci un dekoratori, stilisti Ilutu Reinbergu (Ilutas Skaistumnīca) ar kuriem man veiksmīga sadarbība ir izveidojusies jau iepriekš. “Pusnakts Stundā” videoklips ir izdevies tieši tā kā tas bija plānots – enerģisks, krāsains un kvalitatīvs,” dziesmu un video komentē AnnaKrista.

AnnaKrista darbojas indie-pop mūzikā. Dziedātāja iedvesmu gūst no visdažādākajiem žanriem, dažādu instrumentu skanējuma, ko vēlāk mūsdienīgi integrē savā mūzikā. Līdz šim dziedātājai iznākušas dziesmas “Mazā Parīze”, “Nezvani Vēl” un par vienu savām interesantākajām sadarbībām uzskata dalību Singapūras Satīna dziesmā “Briseles Kāposts”. Dziesma “Nezvani Vēl” vairākas nedēļas noturējās Radio 5 latviešu TOP 20 pirmajās trīs vietās. AnnaKrista savu mūzikālo iedvesmu meklē alternatīvajā un vecā popmūzikā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit