Skip to content

Annie K un DJ Ballīšu zvērs debitē ar savu pirmo singlu “Unforgettable”

Viņi paši raksturo dziesmu: ”Pie dziesmas vajadzētu būt brīdinājumam : “Uzmanību, dziesma ir bīstami lipīgs piedziedājums!”

“Dziesmas autors un producents DJ Ballīšu zvērs par dziesmas radīšanu: “Centāmies  radīt singlu, kas izceltos uz parastās vienveidības fona, tājā ir visas labākās kompenentes no tādiem stiliem kā deju mūzika, hip-hops un pop mūzika, papildinot to ar kā no nākamā gadsimta skanošiem skaņu efektiem. Bet tajā pašā laikā gribējām atstāt to arī dabisku neizmantojot nevienā vietā *Auto-tune opciju vokālam ar ko tik ļoti visi mūsdienās aizrāvušies.”

Annijai vecāki devuši vārdu par godu dziedātājai Annie Lennox, kas iespējams jau šūpulī ielika Annijas vēlākās gaitas mūzikā. Bet par sāvām lielākajām iedvesmotājām uzskata dziedātājās Lady Gaga un Madonna. Savukārt dīdžejs Ballīšu zvērs ir bijis kaismīgs rock žanra mūziķis, bet, laikam ejot, sekojis modes tendencēm mūzikas pasaulē un kļuvis par dīdžeju, kurš spēlē klubos un privātās ballītēs.

Dziesmai tapis arī videoklips ar trillera cienīgu scenāriju un ar šarmantu auto tā centrā – amerikāņu 1971. gada Buick Riviera.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit