Skip to content

Ansambļa Neaizmirstulītes un maestro Raimonda Paula sadarbībā tapusi dziesma “Lietainā vakarā”

Skaistas un melanholiski jutekliskas ilgas – šādās noskaņās maestro Raimonds Pauls un ansamblis Neaizmirstulītes ir ieskaņojuši dziesmu “Lietainā vakarā”. Šī ir viena no retajām maestro dziesmām ar pirmā latviešu erotiskās dzejas autora Edvarta Virzas vārdiem. Ieraksts tapis ar LaIPA stipendijas atbalstu.

“Pagājušā gada nogalē notika plaša Ziemassvētku koncerttūre, kurā muzicējām arī mēs. Uz kādu no koncertiem maestro atnesa dziesmu “Lietainā vakarā”, sacīdams, ka šī mūsu ansamblim varētu piestāvēt. Dziesma mūs burtiski apbūra, tāpēc šogad vēlējāmies to ieskaņot,” stāsta Neaizmirstulītes.

Šis gads ir bijis trauksmains ikvienam, arī mums – trīs reizes pārcēlām un beigu beigās atcēlām koncertprogrammas IN THE MOOD koncertus Latvijas pilsētās. Nākamajā gadā svinēsim savus desmit pastāvēšanas gadus, izdosim savu pirmo studijas albumu.

“Lietainā vakarā” aranžēja un instrumentēja Edgars Beļickis, kurš piešķīra dziesmai simfoniski plašu un niansētu skanējumu.

Dziesmas ierakstā piedalījās: vokālais kvartets Neaizmirstulītes – Laura Goba, Laura Leontjeva, Madara Orola, Elīna Ose pie klavierēm maestro Raimonds Pauls, klarnetes solo Ivars Kalniņš, stīgu grupa Gidona Grinberga vadībā, flauta Egija Sproģe, bass Aivars Meijers, ģitāra Viktors Eunapu, sitaminstrumenti Pauls Ķierpe.

Dziesmas ierakstu veica Artūrs Sedriks Sinkevičš studijā Sound division, mix/master Pauls Dāvis Megi, video autors Valters Mirkšs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit