Skip to content

Ansamblis Manta izdod albumu “Karaliene Anna” un izziņo koncertus

Sveiki! Te ansamblis Manta. Krīspadsmitajā aprīlī izdosim savu otro albumu “Karaliene Anna”. Tās ir deviņas dziesmas tumšās noskaņās, krāsainos aranžējumos. Ja esat dzirdējuši līdz šim publicētās dziesmas “EvaEva” vai “Zīme”, tad jums ir zināms priekšstats, par ko ir runa. Mantas instrumentu klāstu šoreiz papildina arī klavieres, ko uz trīs mēnešiem nometinājām Ingus Bauškenieka dzīvoklī – studijā. Albumā iekļautas arī trīs dziesmas, kas rakstītas projektam “Buržuāziskās filosofijas marasms”, kā arī Mantas visu laiku garākā dziesma – deviņminūtīgais disko “Pārestības”.

Klasiskās 45 albuma minūtes papildina singls ar dziesmu “Bērni”, kas rakstīta Kristas Burānes filmai “Domāt Skola” un dziesmas “Halo” 8bitu versija, ko veidojis Edgars Mākens.

Pēc garās un nogurdinošās ierakstu sesijas, masterēšanas un plašu ražošanas ieturējām pauzi, taču pavasarī un vasarā spēlēsim vairākus koncertus Latvijā. Aicinām!

Mantas īpatno skanējumu veido daudzbalsība un oriģināls instrumentu klāsts dažādos salikumos – Cremona basģitāra vai sintbass, ģitāras, klavieres, dzīvās bungas un pašradīti sampli, ērģeles Vermona 2, sintezators “Электроника”, Korg Electronic piano, kā arī īpašais viesis – Casio VL1.

“Karaliene Anna” ir dzīvs, analogs ieraksts, kas izpildīts šodienai unikālā tehnikā, rakstot un montējot uz lentām ar diviem divceliņu magnetofoniem. Rakstījis, ieraksta laikā miksējis un producējis Latvijas mūzikas veterāns Ingus Baušķenieks savā studijā “Bicycle Systems”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit